Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Prezent

  Parę dni temu wysłałam prezent (płatny SMSem) - nie doszedł. Prezent był wysłany do numeru 1193555.

  #2
  Proszę o weryfikację, ponieważ być może prezent dotarł, ale nie został odebrany. Żeby go odebrać, należy zalogować się na stronie gg.pl, wejść w powiadomienia i zaakceptować prezent.
  Jeżeli okaże się, że prezent nie dotarł, proszę o informację: z jakiego numeru, na jaki numer, kiedy i o jakiej treści sms został wysłany, jaka jest nazwa prezentu oraz numer GG jego nadawcy i odbiorcy. Dane te przesłać należy na adres tech@gadu-gadu.pl.

  Komentarz


   #3
   Bardzo nieciekawe rozwiązanie! Prezent ma być niespodzianką a nie, że wysyłam takowy i się proszę, żeby adresat go odebrał - no proszę was... żenada. Napisałam przed chwilą by ta osoba zalogowała się na gg.pl. Poczekamy zobaczymy.

   Komentarz


    #4
    Prezent będzie niespodzianką.

    Rozumiem jednak, że Ty bardziej się niecierpliwisz niż odbierający i tak faktycznie nie dostałaś od niego informacji o prezencie więc zakładasz, że nie został doręczony.
    Nie narzucamy obdarowanym konieczności odebrania prezentu. Mogą, go odebrać, nie odbierać, ukryć, wyłączyć powiadomienia, a nawet wyłączyć przyjmowanie prezentów. Jeżeli jednak korzystają z tej opcji i chcą otrzymywać prezenty na pewno zauważą, że czeka na nich miły upominek.

    Komentarz

    Pracuję...
    X