Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zniknęło okienko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    zniknęło okienko

    w liscie kontaktu, kiedy myszą lewą kliknęłam raz na osobę otwierało mi się takie okno ..gdzie były dane osoby, jej opis ..i jej prezenty..Od dwóch dni nie mam juz tej możliwości...a jak kliknę dwa razy to otwiera się przecież rozmowa...
    Co się mi popsuło???

    #2
    trochę niejasny opis.....
    z tego co ja się domyśliłem to coś musiałaś naknocić w ustawieniach. Na spokojnie sprawdź wszystkie ustawienia dot. listy kontaktów (jej zachowanie, akcje kontaktu na jedno/dwu klik) itp....

    Komentarz


      #3
      Hej Lili013 - okienko zostało przeniesione - na liście kontaktów kliknij na kontakcie prawym klawiszem myszy i wybierz "Profil" a przejdziesz do profilu tej osoby (to co do tej pory było na tym oknie)
      sigpic 5GB
      http://www.gg.pl/info/pobierz/

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez botmonster Zobacz posta
        Hej Lili013 - okienko zostało przeniesione - na liście kontaktów kliknij na kontakcie prawym klawiszem myszy i wybierz "Profil" a przejdziesz do profilu tej osoby (to co do tej pory było na tym oknie)
        dziękuje botmonster
        ...ale już nie moge podejrzeć prezentów danej osoby....sprawdzałam, komu, kiedy i co wysłałam....a teraz lipa...

        Komentarz


          #5
          Nie ma możliwości zobaczenia prezentów, które posiada dana osoba, jeśli ustawiła sobie, że jej profil mogą obejrzeć tylko jej znajomi. Opcja ta znajduje się w ustawieniach komunikatora lub na stronie GG.pl w części Moje konto => Ustawienia prywatności.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez karokam Zobacz posta
            Nie ma możliwości zobaczenia prezentów, które posiada dana osoba, jeśli ustawiła sobie, że jej profil mogą obejrzeć tylko jej znajomi. Opcja ta znajduje się w ustawieniach komunikatora lub na stronie GG.pl w części Moje konto => Ustawienia prywatności.
            To ja ..to wiem..ale już teraz u nikogo nie mogę obejrzeć, a wiem ,że oni tej opcji nie maja zaznaczonej....(A wcześniej miałam taka możliwość)
            Nie podoba mi się ta wersja gg...

            Komentarz


              #7
              Nie jestem pewna czy dobrze sprawdzasz prezenty znajomych. W ostatniej aktualizacji zmienił się sposób ich wyświetlania. Po wejściu na profil danego kontaktu (kliknięcie PPM na tym kontakcie => Profil) należy kliknąć w cyfrę obok ikony prezentu, by zostały one wyświetlone. Nie są widoczne od razu. W taki sposób to robisz?
              Istnieje jeszcze możliwość, że dana osoba po prostu ukryła prezent, więc nikt go już nie widzi.
              Jeśli powyższe uwagi Cię nie dotyczą, podaj mi proszę na PW swój numer GG oraz numery GG osób, których prezenty powinnaś widzieć, a zweryfikujemy sprawę.
              Ostatnio edytowany przez karokam; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz

              Pracuję...
              X