Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[BUG?] Zakładka "Ostatnie"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [BUG?] Zakładka "Ostatnie"

    Chodzi o zakładkę "Ostatnie -> Rozmowy", a wiec w tej zakładce znajduję się informacja, że "niby" prowadziłem z osobą X rozmowę o godzinie XX:XX. Mogę potwierdzić w 100% że o tej godzinie z osobą X na pewno nie rozmawiałem(w archiwum również tej rozmowy nie ma). Dlatego tutaj moje pytanie z czym to może być związane?

    #2
    Czy ta osoba znajduje się na liście Twoich kontaktów, czy jest to osoba nieznajoma?

    Komentarz


      #3
      Znajduje sie na liscie kontaktow

      Komentarz


        #4
        Wystarczy, że ktoś prześle Ci wiadomość, na którą nawet nie musisz odpowiadać i informacja o tym zostanie zamieszczona na liście Ostatnich. Dziwne jest jednak to, że nie ma śladu tej rozmowy w archiwum. Można skasować poszczególne rozmowy z archiwum, rozumiem, że tego nie robiłeś. Chciałbym sprawdzić szczegóły tej sytuacji. Możesz w wiadomości prywatnej wysłać mi informację o numerze GG Twoim i "tajemniczego" rozmówcy oraz czas wskazywanej rozmowy?

        Komentarz


          #5
          Danych nie dostałem, ale wiem już z jakimi okolicznościami może wiązać się taka sytuacja. Wyjątkowo może się zdarzyć, że ktoś zechce wysłać spam na GG. Filtry antyspamowe zwykle blokują takie treści, ale sama informacja o otrzymaniu wiadomości pojawi się w zakładce Ostatnie.

          Komentarz

          Pracuję...
          X