Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wiadomość od numerów większych niż 17 milionów gg 7.7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wiadomość od numerów większych niż 17 milionów gg 7.7

    800 10:07:31
    Ta rozmowa z numerem 43538xxx wyświetla się w oknie zastępczym ponieważ używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje poprawnie połączeń z numerami GG większymi niż 17 milionów. Aby znów korzystać ze standardowego okna rozmowy zaktualizuj swój Komunikator.

    Cześć, używam gg 7.7 i moje pytanie brzmi czy istnieje opcja ominięcia tego powiadomienia nie zmieniając wersji komunikatora?
    Jeżeli nie istnieje to drugie pytane:
    Czy istnieje opcja aby numery gg większe niż 17 milionów były aktywne* na liście kontaktów.

    *chodzi mi o to aby pokazywany był realny status gdyż cały czas jest "Niedostępny"

    #2
    Prawdopodobnie, przyjdzie tu jakiś GGAdmin i będzie kazał Ci zaktualizować GG. Nic z tym nie zrobisz. Pozostają alternatywne komunikatory: AQQ, WTW, Tlen.

    Już pisałem o tym : http://forum.gg.pl/showthread.php?72...=7537#post7537
    Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dodałem link do mojego postu

    Komentarz


      #3
      ok wiedziałem że raczej nic z tym nie zrobię ale wolałem się upewnić ;P

      Komentarz


        #4
        Nie ma takiej możliwości, a wynika to z konstrukcji samego GG 7.7, które po prostu "nie rozumie" numerków wyższych niż 17 milionów. Zostało to zmienione w nowszych wersjach.

        Komentarz

        Pracuję...
        X