Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bug polskich znaków Windows

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bug polskich znaków Windows

    Witam,
    Macie buga z polskimi znakami.
    Podczas włączenia kilku profili na raz podczas pisania przed polskimi znakami wywala "~" czyli zamiast litery ż wywala ~ż
    I to jest problem tylko na gg, w każdym innym programie klawiatura działa normalnie.

    #2
    mam tak samo

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
      Witam,
      Macie buga z polskimi znakami.
      Podczas włączenia kilku profili na raz podczas pisania przed polskimi znakami wywala "~" czyli zamiast litery ż wywala ~ż
      I to jest problem tylko na gg, w każdym innym programie klawiatura działa normalnie.
      Dziękujemy za zgłoszenie. Nie mieliśmy jeszcze takich zgłoszeń a sami korzystamy z kilku profili jednocześnie. Przyjrzymy się temu problemowi.

      Komentarz


        #4
        zwykle problem znikał jak się naciskało lewy ctrl shift ale to było ogólnie, wszędzie, w gg to nie działa

        Komentarz


          #5
          U mnie było to samo, ale widzę, że już jest w porządku

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
            zwykle problem znikał jak się naciskało lewy ctrl shift ale to było ogólnie, wszędzie, w gg to nie działa
            Przyjrzeliśmy się temu problemowi i niestety faktycznie czasami się pojawia W przyszłości postaramy się wprowadzić aktualizację, która powinna go zlikwidować. Do tego czasu jeżeli problem nadal będzie się pojawiał to prosimy wylogować się z aplikacji GG i zalogować się ponownie. To powinno pomóc. Przepraszamy za utrudnienia.

            Komentarz


              #7
              co zrobić jak mimo wylogowania się z gg po ponownym zalogowaniu pojawiają się znaczki ~ przy polskich znakach?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez piotrtalikos Zobacz posta
                co zrobić jak mimo wylogowania się z gg po ponownym zalogowaniu pojawiają się znaczki ~ przy polskich znakach?
                Jaką wersję aplikacji GG obecnie posiadasz? Spróbuj odinstalować aplikację GG i zainstalować ją ponownie.

                Komentarz


                  #9
                  Widzę że była aktualizacja ale błędu nie naprawiła, super, czy to aż tak trudne dla polskich znaków?

                  Komentarz


                    #10
                    cieszmy się że nie wprowadzili limitu losowań na pc ja juz tego błędu nie mam

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
                      cieszmy się że nie wprowadzili limitu losowań na pc ja juz tego błędu nie mam
                      Lepiej nie kracz

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
                        Widzę że była aktualizacja ale błędu nie naprawiła, super, czy to aż tak trudne dla polskich znaków?
                        Tak jak informowaliśmy wcześniej w przyszłości postaramy się wprowadzić aktualizację, która powinna zlikwidować ten błąd. Nie wszystkie zmiany są możliwe do wprowadzenia od razu. Ten błąd nie pojawia się zawsze, jeżeli mimo wszystko będzie się pojawiał to prosimy wylogować się z aplikacji GG i zalogować się ponownie. To powinno pomóc. Przepraszamy za utrudnienia.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X