Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie da się od razu usuwać konta?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Iwona
    odpowiedział(a)
    Obecnie, każdy Użytkownik może anulować usuwanie konta w ciągu 7 dni. W przedstawionym komunikacie wyjaśniamy w jaki sposób można to zrobić i ile czasu zostało do całkowitego usunięcia. Jeśli nie skorzystasz z opcji anulowania, 15 czerwca 2021 roku Twoje konto zostanie usunięte.

    Zostaw komentarz:


  • StrszelecJede
    rozpoczął temat nie da się od razu usuwać konta?

    nie da się od razu usuwać konta?

    Mam pytanie związane z usuwaniem konga GG. Prubowałem nie dawno usunąć z komputera czyli iMaca ale zobaczyłm na moim iPadzie że nadal jestem logowany i konto istnieje. I każdym razem co loguje się cay otwieram aplikacje bądź piszę do kogoś wiaodmość, wyświetla mi się wiadomość od biura usług GG:
    ”Dear GG User!

    You have submitted your account for closure. The deadline for its removal is 2021-06-15 11:19:53.

    However, if you have changed your mind and would like to keep your current GG account, go to your Profile and press the "Cancel account closure" button.

    Desktop and browser versions: Menu -> Settings -> Profile -> Cancel account closure (at the very bottom)

    iOS: Menu -> click Avatar -> Edit (bottom right corner) -> Cancel account closure (at the very bottom)

    Android: Menu -> Settings -> Edit Profile -> Cancel account closure (at the very bottom)

    Regards,
    Your GG”

    Cyz to jest normalne cyz jakieś różne opcje są zlikwidować konto bo nigdy mi się to wcześniej nie zdażyło jak usuwałem konta że od razu nie traciłem dostęp? może to jest ponieważ ja z komputera nie mobilnej aplikacji usunąłem konto? czy ktoś nadal dostęp do mojego profilu ma czy potrzebuje i firma gg nie usuwa w takich przypadkach od razu? ktoś moje dane kolektuje?
Pracuję...
X