Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zablokowaliście wszystkich XD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zablokowaliście wszystkich XD

    Nie wiem czy tam u was wszyscy zdrowi na umyśle ale wydaje mi sie ze raczej nie XD najpierw zablokowaliscie moje 6 letnie konto przez jakiś wyciek danych XD potem kazde kolejne konto ktore probowalem zalozyc az w koncu zablokowaliscie mi tworzenie konta bez powodu XD a najlepsze jest to ze kazdy z mojego otoczenia ma to samo. Nie wiem czy banujecie po adresie ip ale jak tak to brawo bo cale moje osiedle dziala na tym samym i zawsze byl ten sam problem kiedy jedna osoba dostawala bana to druga tez przy okazji. Teraz kazde konto mojej siostry czy znajomego zostaje blokowane po max godzinie bez powodu nie wazne na jakim urzadzeniu sie rejestruja XDD Brawo dzbany.

    Od razu dodam ze to wszystko zglaszalem i podalem wszystkie potrzebne dane do odblokowania konta po czym dostalem odpowiedz ze go nie odblokujecie XD
    Ostatnio edytowany przez XDDDDD; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Podaj w wiadomości prywatnej numery GG, o których wspominasz.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez XDDDDD Zobacz posta
      Nie wiem czy tam u was wszyscy zdrowi na umyśle ale wydaje mi sie ze raczej nie XD
      Uznaj mój post jako ostrzeżenie za brak kultury wypowiedzi. Przy następnym takim przewinieniu dostaniesz bana na forum.

      Komentarz

      Pracuję...
      X