Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokada

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Blokada

    Otrzymałem komunikat, który widać. Czy już trzeba pisać email?
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Twoje konto GG zostało ostrzeżone za łamanie zasad i wytycznych dla społeczności GG. Kolejne naruszenie może skutkować zablokowaniem konta na stałe. Nie jest konieczne pisanie do nas maila, zapoznaj się z naszym Regulaminem i wytycznymi.

    Komentarz


      #3
      Czytałem i znam to na pamięć. U mnie problem jeśli taki sam jak u innej osoby która pisała że ma brzydką twarz i odrazu jest zgłaszana przez innych. Ja nie mam zdjęcia na profilu i robie błędy ortograficzne, bo nie mogę pisać rękoma, bo mam wadę ruchu. Często jest tak, że na ruletce jestem odrazu zgłaszany, bo ktoś zablokował jeszcze zanim do kogoś napisałem, bo mam 35lat i słowo "wuzek" źle napisałem. To nie jest moje pierwsze konto zresztą tak jak wiele osób które dostają blokady przez automat więc zauważyłem ze to zależy od tego jak często losuje bo jak mniej losuje to mniej zgłoszeń ludzie wysyłają bo mniej ich znajduje. Czy mogę wiedzieć na ile zgłoszeń system nakłada blokadę i ile czasu zgłoszenie jest ważne? Na przykład żeby automat nałożył blokadę musi otrzymać 30 zgłoszeń na tydzień i jedno zgłoszenie ma ważność 3 dni. Jak to działa? Bo wiedza na ten temat pomogłaby uniknąć blokady konta.
      Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane, jeśli są bezzasadne, konto nie jest ostrzegane ani blokowane. Jeśli Twoje konto zostało ostrzeżone, naruszyłeś zasady i wytyczne dla społeczności GG. Jeśli masz jakieś wątpliwości, napisz do nas zgłoszenie na adres bok@gg.pl.

        Komentarz

        Pracuję...
        X