Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bezpodstawne blokady kont

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bezpodstawne blokady kont

    Witam, pisze w sprawie blokady kont od jakiegoś czasu po wcześniejszej blokadzie mojego konta nie mogę założyć kolejnych ponieważ są blokowane po paru godzinach lub też odrazu jak ustawie zdjęcie profilowe lub zmienię opis. Proszę o informacje co mogę w takim razie zrobić i jak uniknąć blokady ponieważ jest to dla mnie trochę śmieszne że sobie tak o dajecie blokady nawet na świeże konta bez żadnej aktywności.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Martynka231231 wysłaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną.

    Dodatkowo przypominamy, że zablokowany dostęp do usługi jest spowodowany tym, że Użytkownik narusza/ł regulamin na koncie/tach GG. Informujemy o tym w komunikacie, który wysyłamy przy blokadzie konta: "możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta."

    Komentarz


      #3
      Być może problem polega nad pojęciem ban. Ban nie jest karą. Ban jest wyeliminowaniem z naszego serwisu uciążliwego użytkownika. Ban jest dożywotni i dotyczy użytkownika, a nie numeru GG. Oznacza to, że próba założenia kolejnych kont z automatu zakończy się banem. Jeśli jeden numer został zbanowany i uważasz, że niesłusznie, to napisz do nas w tej sprawie. Nie zakładaj kolejnych kont, gdyż to jedynie spowoduje zmniejszenie Twoich szans na pozytywne rozpatrzenie prośby o odblokowanie oryginalnego konta.

      Komentarz

      Pracuję...
      X