Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

obraz monitora

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    obraz monitora

    hcalbym zglosic problem ze kedy prubuje wyslac do neznajomyh obraz na kturym widac jest monitor to pojawa se wadomosc xxx... problem ne pojawa se zawze ale wystarcajoco cesto zeby wkuzyc... z gury upzedzam ze wem jaki cel ma ten mehanizm
    Załączone pliki
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 935

    #2
    Wysyłasz link do kogoś, kto nie ma Cię w znajomych. Jest to zabezpieczenie antyspamowe na odbieranie linków od nieznajomych.

    Komentarz


      #3
      tyle wem... hodzi o to ze obraz jest cesto traktowany jako spam lub jako tresci erotycne wec pytam bo moze dalo by se to poprawic... bo napzyklad hce pokazac komus kto ne wezy ze da se sterowac mysko za pomoco klawatury i wysylam scene z ekranu to wyskakuje komunikat typu xxxx
      Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 935

      Komentarz


        #4
        Jeżeli osoba nieznajoma doda Cię do swoich kontaktów, to taki komunikat się nie pojawi.
        Tutaj raczej nie ma nic do poprawy.

        Komentarz


          #5
          jesli doda... tylko ze klopot w tym ze nikt doda kogos kogo uwaza za klamce... tlumacylem wele razy na forum jak jest odberane moje konto... ale rozumem ze jesli se zlagodzi system to inne typy osub tez na tym skozystajo
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 935

          Komentarz


            #6
            Każdy wysylany link - jeśli osoba nie ma Cię w kontaktach - z założenia jest cenzurowany. Jako stały użytkownik GG wiesz o tym, więc po prostu zanim komuś wyślesz link, uprzedź go o tym fakcie i pokieruj, żeby albo dodał Cię do kontaktów, albo w ustawieniach GG zaznaczył opcję "Otrzymuj linki od nieznajomych".

            Komentarz


              #7
              no wem o tym... zglasam to dlatego ze raz pokazuje xxx a raz normalne obraz ktury mal byc pokazany mimo ze osoba mne ne dodala... to jest juz dlugo i dlatego pomyslalem ze moze cos tzeba uregulowac... cesto bot tak jak ludzki umysl se myli... cy to zalezy tylko od tej wloconej opcji?
              Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 935

              Komentarz


                #8
                To zależy tylko od włączonej opcji i nie ma znaczenia jaki link przesyłasz.

                Komentarz


                  #9
                  aha... bo myslalem ze to bardzej zlozony system... spoko
                  casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                  mam numer GG 935

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X