Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak usunąć wszystkie zdjęcia z galerii?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak usunąć wszystkie zdjęcia z galerii?

    Cześć. Mam następujący problem. Usunęłam wszystkie zdjęcia z galerii, profilowe oraz avatar. Jednak kiedy wpisuję w wyszukiwarkę swój numer GG zdjęcie jest nadal widoczne. Czy da się coś z tym zrobić?
    Będę wdzięczna za odpowiedź

    #2
    Zamieszczone przez Ms.Nobody Zobacz posta
    Cześć. Mam następujący problem. Usunęłam wszystkie zdjęcia z galerii, profilowe oraz avatar. Jednak kiedy wpisuję w wyszukiwarkę swój numer GG zdjęcie jest nadal widoczne. Czy da się coś z tym zrobić?
    Będę wdzięczna za odpowiedź
    ja zauwazylem ze zdjeca znikajo po 2 godzinah od hwili wcisneca usun...
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    Komentarz


      #3
      To jest kwestia danych, które są zapisywane w pamięci naszego urządzenia/aplikacji.
      Przykładowo np. aplikacja GG na telefonach z Androidem działa w taki sposób, że Android zapamiętuje ustawienia aplikacji w chmurze na koncie Google i pomiędzy przeinstalowaniami aplikacji.
      Zatem gdy usuniemy jakieś zdjęcia i sprawdzimy w katalogu publicznym czy są one nadal widoczne to na naszym urządzeniu nadal możemy je widzieć.
      Inne osoby nie będą ich widziały. Gdyby taka sytuacja miała miejsce to warto wyczyścić zapamiętane dane.
      W tym celu wybieramy w Ustawieniach telefonu -> Aplikacje -> GG -> Wyczyść dane aplikacja.

      Komentarz


        #4
        To by wyjaśniało dlaczego logując się z innego urządzenia (inny telefon) już ich nie widzę w katalogu publicznym.
        Bardzo dziękuję za odpowiedź

        Mam jeszcze jedno pytanie przy okazji. Jeśli wyczyszczę dane aplikacji to jakie dane zostaną usunięte?

        Komentarz


          #5
          Czyszczenie danych aplikacji powoduje wyczyszczenie m.in. pamięci podręcznej, zapamiętanych haseł, profili które masz dodane na urządzeniu.

          Mniej drastyczna opcja to wyczyszczenie pamięci podręcznej, która korzysta z plików tymczasowych na naszym urządzeniu.

          W tym celu wybieramy w Ustawieniach telefonu -> Aplikacje -> GG -> Wyczyść pamięć podręczną.

          Komentarz

          Pracuję...
          X