Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG Premium...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG Premium...

    Witam Serdecznie ja w sprawie GG premium macie nie sprawny system opłacania lub błąd aplikacji GG na androidzie pomijam fakt ze 2 tygodnie przed końcem premium spamujecie mi aplikacje bym już teraz to przedłużył spoko rozumiem marketingi te sprawy zachęta do przedłuzenia lecz gdy chce przedłuzyc jak zawsze z poziomu aplikacji wybieram menu mojego GG wybieram opcje GG premium pokazuje subsbrypcja aktywna przedluz klikam nie ma obecnie subsbrypcji raz pokazuje przedluzenie za 4.90 a raz nie ... wez Cie to naprawcie jezeli tak sprawnie chcecie bym ja przedluzył to zadbajcie o sprawniejszy system kupna .... pozdrawiam

    #2
    Pelson napisaliśmy do Ciebie wiadomość prywatną. Poprosiliśmy o bardziej szczegółowe informacje.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Pelson Zobacz posta
      gdy chce przedłuzyc jak zawsze z poziomu aplikacji wybieram menu mojego GG wybieram opcje GG premium pokazuje subsbrypcja aktywna przedluz klikam nie ma obecnie subsbrypcji raz pokazuje przedluzenie za 4.90 a raz nie
      Miałem podobnie... dlatego przedłużyłem sobie w desktopowym GG. Nawet spoko... blikiem zapłaciłem. Ale fajnie byłoby gdybyście to poprawili na androidzie.

      Komentarz

      Pracuję...
      X