Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienia w Windows11

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiadomienia w Windows11

    Czy jest możliwość ustawienia powiadomień jak w poprzednich wersjach Windows? Chodzi o trwającą rozmowę - mamy otwarte okienko które wyświetla się na pasku zadań w momencie kiedy minimalizujemy okno rozmowy. Kiedy nadejdzie nowa wiadomość nie ma żadnej informacji w Windows 11, w poprzednich wersjach systemu okno rozmowy podświetlało się na inny kolor.

    #2
    Cześć! Czy chodzi Ci o "chmurkę powiadomień" - jestem na Windows 11 i wszystko działa
    Zrzut ekranu 2024-02-02 214857.png

    Upewnij się, że powiadomienia są włączone
    Zrzut ekranu 2024-02-02 215030.png

    Jeśli chodzi o samą ikonkę w GG w pasku zadań, to ja gdy dostaje wiadomość - mam to "podświetlenie"

    Zrzut ekranu 2024-02-02 215118.png

    Możliwe że to jakiś błąd GG, ale nie jestem pewien
    Junior Software Engineer @ GG (Fintecom S.A.)
    Opinie są moje własne. Wypowiedzi nie są oficjalnym stanowiskiem Fintecom S.A.
    Nie pomogę Ci z zakresu BOK oraz tego forum.


    Własny Asystent AI GG
    >> https://ai.ggchat.com <<

    Komentarz


      #3
      Cześć

      Nie chodzi o "chmurki powiadomień" - te dostaję.
      Chodzi o okienko rozmowy które wyświetla się na pasku - w poprzedniej wersji Windows w momencie kiedy przychodziła wiadomość a okno było zminimalizowane do paska to całe okienko się podświetlało, w Windows 11 tak nie mam i zastanawiam się czy w tej wersji Windows tak po prostu jest czy u mnie coś jest nie tak. W ustawieniach wszystkie powiadomienia mam włączone.

      Komentarz


        #4
        0aaa0, niestety wyświetlanie powiadomień dla trwającej rozmowy w aplikacji GG w systemie operacyjnym Windows 11
        może różnić się od poprzednich wersji systemu (np. Windows 10).
        Nie ma bezpośredniej opcji w Ustawieniach aplikacji GG aby okno rozmowy podświetlało się na inny kolor.
        Samo zaś ikonka GG na pasku zadań podświetla się po otrzymaniu wiadomości.

        Komentarz

        Pracuję...
        X