Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Utrata dostępu do GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Utrata dostępu do GG

    Nie pamiętam hasła na swoje konto,na które od lat nie wchodziłam.
    Kiedy chcę uzyskać zmianę hasła,na adres email ,na który zakładałam to konto przychodzi informacja o treści "podany adres email nie jest powiązany z kontem gg" ,chociaż posiadam email sprzed lat potwierdzający założenie konta na ten właśnie adres email.
    Co mam zrobić ?
    Dodam,że wysłałam już dwa razy prośbę o pomoc do obsługi gadu gadu i nie odpisano mi.

    #2
    Zamieszczone przez megumi Zobacz posta
    Dodam,że wysłałam już dwa razy prośbę o pomoc do obsługi gadu gadu i nie odpisano mi.
    Spokojnie, poczekaj na odpowiedź. Nic nie zginęło
    Dział Informatyki, Programista
    Opinie są moje własne. Wypowiedzi nie są oficjalnym stanowiskiem Fintecom S.A.
    Nie pomogę Ci z zakresu BOK oraz tego forum.


    Fajne linki:
    Asystent AI w GG
    Nowy GG Chat

    Komentarz


      #3
      Mam identyczny problem, napisałem już dwa e-maile, pierwszy 10 dni temu, i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Czy ktoś u was odpowiada na te maile? Bo czuje się jakby nikt tam nic z tym nie robił.

      Komentarz


        #4
        Cześć megumi - przepraszamy za późną odpowiedź, mamy wiele zapytań o przywracanie starych numerów GG. Kiedy ostatnio logowałaś się na ten nr GG? Być może mail już nie jest powiązany z Twoim kontem, które było zbyt długo nieaktywne. Prośba o cierpliwość w odpowiadaniu na maile. Dziękujemy. MatTeo - również prośba o cierpliwość i odpowiedź, jak dawno ostatnio logowałeś się na swój nr GG?

        Komentarz


          #5
          Z mojej strony, myśle, że był to rok około 2007/2008 może 2009

          Komentarz


            #6
            W takim wypadku MatTeo prośba abyś wypełnił formularz o odzyskanie swojego nr GG. W 2018 roku weszły nowe przepisy RODO nakładające na nas obowiązek otrzymania akceptu nowego regulaminu od Użytkowników. Jeśli wtedy ktoś nie zaakceptował nowego regulaminu, tracił nr GG. To był obowiązek nałożony na nas przez prawo. Robimy wszystko, aby pomóc Użytkownikom wrócić do swoich numerów GG - mamy bardzo dużo zgłoszeń - napisz prosimy do nas przez formularz https://www.gg.pl/info/jak-odzyskac-stare-konto-gg/ lub poczekaj, aż BOK odpisze na Twojego maila. Dziękujemy, pozdrawiamy, GG Team.

            Komentarz


              #7
              Dziękuje za odpowiedź, wysłałem zgłoszenie poprzez ten link. Mam jeszcze jedno pytanie, czy istnieje jakaś możliwość odzyskania archiwum? wiem, że nie akceptując regulaminu o RODO z 2018 r. archiwa zostały usunięte z powiązanych numerów, ale czy istnieje teraz jakaś możliwość akceptacji tego regulaminu i przywrócenia archiwum?

              Komentarz


                #8
                MatTeo Niestety nie też żałujemy, ale prawo jest nieugięte. W 2018 roku jeśli ktoś nie zaakceptował, nie mieliśmy dalej prawa przetrzymywać u siebie danych. Sprawdź może prosimy u siebie na starych może dyskach lub komp - może pobierałeś wtedy listę kontaktów albo archiwum? Wiele osób tak robiło. Więcej porad tutaj - https://gadu-gadu.pl/2024/04/05/jak-...ac-swoj-nr-gg/

                Komentarz


                  #9
                  Jak długo może potrwać odzyskiwanie konta? bo mija już prawię miesiąc, a informacji jak nie było tak nie ma.

                  Komentarz


                    #10
                    Obecnie mamy bardzo dużo zgłoszeń, czas odpowiedzi może być wydłużony, prosimy o cierpliwość. Przepraszamy za utrudnienia. Na każde zgłoszenie zostanie udzielona odpowiedź.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X