Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11 Beta i nagle pojawiające się wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 11 Beta i nagle pojawiające się wiadomości

    Witam,

    Mam na komputerze zainstalowaną najnowszą betę GG dla Winodwsa.

    Ostatnio zauważyłem, że zdarza się tak, że jak się z kimś rozmawia, to nagle pojawia się jakaś wiadomość, nie wiadomo skąd napisana.

    Dziś także miałem taki przypadek - byłem zalogowany na dwóch komunikatorach, tj. GG dla Android (najnowsze), oraz GG Beta na PC. Rozmawiam z pewną osobą, mam otwarte okienko z tą osobą, nic nie piszę, a nagle pojawia się pewna wiadomość (różnej treści są te wiadomości, ale nie jakiś spam, tylko jakby napisana jakiś czas temu (i to nieraz dość duży ten czas) ). Nie jest możliwe, że tą wiadomość napisał ktoś na moim telefonie, bo on leżał obok.

    Przyznam sam, że to dość dziwny problem, niestety nie mam pojęcia czym może być spowodowany.

    Dlaczego się tak dzieje? Jest na to jakieś rozwiązanie?

    Pozdrawiam.

    #2
    Dziwne. Czy jest to może wiadomość, którą przesłałeś wcześniej, a ona się powieliła i dotarła w terminie późniejszym? Coś w stylu:
    - kurek
    - sroka
    - jaka sroka?
    - zielonooka
    - aha
    - kurek

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
      Dziwne. Czy jest to może wiadomość, którą przesłałeś wcześniej, a ona się powieliła i dotarła w terminie późniejszym? Coś w stylu:
      - kurek
      - sroka
      - jaka sroka?
      - zielonooka
      - aha
      - kurek
      Dokładnie tak - załóżmy że piszę np kurek, to on się pojawia z dużym opóźnieniem - nieraz nawet kilkudniowym - może to dlatego, że korzystam z różnych GG (tj. GG 11 Beta na PC, GG 3 na Android i GG 3 na Symbiana). O powielaniu takim w stylu że po napisaniu 'kurek' po chwili też się to pojawiam nie wspominam, bo to chyba błąd wam znany. +

      Komentarz


        #4
        Rozumiem. A czy jest jakaś zasada, np. że te powielone wiadomości wychodzą przykładowo tylko z MGG? Czy z beta.gg.pl i MGG korzystasz w tym samym czasie? Czy widzisz te wiadomości, które wychodzą, czy dopiero odbiorcy zwracają Ci uwagę?

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
          Rozumiem. A czy jest jakaś zasada, np. że te powielone wiadomości wychodzą przykładowo tylko z MGG? Czy z beta.gg.pl i MGG korzystasz w tym samym czasie? Czy widzisz te wiadomości, które wychodzą, czy dopiero odbiorcy zwracają Ci uwagę?
          Ze strony beta.gg.pl nie korzystam, jedynie GG 11 na PC, GG 3 na Android i GG 3.0.5 na Symbiana, czasem jeszcze 4.7.3 na Java ale tam problemów takich nie było.

          Nieraz mam tak, że mam GG na Androida włączone i jednocześnie GG na kompie, ale nie ma możliwości żeby ktoś się do telefonu dorwał i pisał te rzeczy bo telefon zawsze mam w kieszeni bądź na biurku.

          Widzę te wiadomości które wychodzą.

          Komentarz


            #6
            Okej. W takim razie bardzo proszę o napisanie zgłoszenia na adres bok@gadu-gadu.pl lub do mnie na PW z podaniem numeru GG nadawcy, odbiorcy i treścią wiadomości, która została powielona, będziemy musieli to zgłosić do weryfikacji.

            Komentarz

            Pracuję...
            X