Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ne moge wyslac zadnych plikow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ne moge wyslac zadnych plikow

    Witam od jakiegoś czasu mam problem z gg 10 nie mogę wyslać żadnych wiekszych plików np. typu mp3 robilem juz wszystko prawie wszystko prosze o pomoc co moge w tej sprawie jeszcze zrobic ?

    #2
    podaj dokładną wersję aplikacji. Czy sprawa tyczy wysyłki do jednego numeru, czy też do kilku? Warto też dowiedzieć się jaką wersję posiada osoba, do której chcesz wysłać plik.

    Czy Ty pliki odbierasz bezproblemowo ?
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

    Komentarz


      #3
      wersja to Gadu-Gadu 10.5.2.13164 nie moge wyslylac i odbierac tez probowalem wyslac instalke jakiegos programu tez nie poszło to sie dzieje na wszystkich kontaktach jakie mam , jak naprzyklad wkleje jakis plik po jakimś czasie wyskoczy anulowano tak samo jest z pobieraniem .

      Komentarz


        #4
        Zacznij od re-instalacji GG i usunięcia katalogów roboczych. Po ponownym zainstalowaniu sprawdź z różnymi kontaktami, różne wielkości plików. Poniżej ścieżki dla katalogów roboczych.

        Windowsa XP, C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Ja

        Windows Vista: C:\użytkownicy\user\Gadu-Gadu\Ja

        Windows 7 C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Ja

        Skasuj profil "Ja " (nazwa jest zależna, od tego jaką nadał użytkownik swojemu profilowi Gadu-Gadu). Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.

        Komentarz


          #5
          jeśli to nie pomoże - napisz na tech@gadu-gadu.pl

          Zawsze możesz też spróbować GG11
          http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

          Komentarz


            #6
            zrobilem tak i nie pomogło zobacze co z bedzie z gg 11 a mam jeszcze jedno pytanie czy to moze byc wina ze mam zmienne ip ?

            Komentarz

            Pracuję...
            X