Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zjada dużo pamięci...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zjada dużo pamięci...

    Przydałaby się jakaś oficjalna wersja GG Light. Nie korzystam z rozmów Video ani telefonicznych. Szkoda, że nie mogłam wybrać przy instalacji aby tych funkcji nie instalowano. GG 11 Zjada jeszcze więcej pamięci niż gg 10.5. Póki co jestem zawiedziona.

    Druga sprawa... Pojawia mi się kopertka że ktoś pisze, ale jak klikam na nią nie otwiera się okienko rozmowy. Później jak juz mam okienko otwarte i rozmawiam, gdy ktos mi odpisuje to wiadomosc nie pokazuje sie w oknie rozmowy tylko znow jako powiadomienie ktorego nie moge kliknac.

    #Luki_91:
    Zły dział, przeniesione.
    Ostatnio edytowany przez Luki_91; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    dokładnie komunikator jest ciężki
    Ostatnio edytowany przez mykyy; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Znalazł się wreszcie program co zjada mi więcej RAM niż FF. \o/

      Komentarz


        #4
        Zgadzam się z wami Wciąga ten RAM okrutnie ja przy 8gb ramu odczuwam zamulenie przez nowe gg. Wolałbym tak zwana wersje Light jak to napisała koleżanka bo od rozmów wideo i tel mam Skype a nie gg i są dla mnie zbędne.

        Komentarz


          #5
          nie sądzę aby wina leżała po stronie wideo czy tel, wina może leżeć nad implementacją silnika gecko zresztą tutaj jest wszystko : http://pl.wikipedia.org/wiki/Gecko i mam tylko nadzieję, że silnik gecko jest dokładnie ten sam co w najnowszym FF co wiąże się z trochu lepsza optymalizacją.

          Komentarz


            #6
            Normalnie używam dwóch numerów gg. Póki co jeden musiałam wyłączyć bo każdy z nich to osobny proces obciążający system w sposób jednakowy. Ciekawa jestem czy to się zmieni. GG 10 było ciężkie. Nadal jest bo nic z tym nie zrobiono. GG 11 miało być lżejsze? Pod jakim względem? Jeśli to ma polegać na usunięciu paska bocznego z aplikacjami to ja zapewne podziękuję i wrócę do gg 8

            Komentarz


              #7
              WTW zajmuje ok 23 MB, zaś to GG prawie 100MB, więc nie widzę tu lekkości.

              Komentarz


                #8
                http://imageshack.us/photo/my-images/171/gg11c.jpg/ gg offline

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez madhunt3r Zobacz posta
                  WTW zajmuje ok 23 MB, zaś to GG prawie 100MB, więc nie widzę tu lekkości.
                  U mnie 140MB Zamień się

                  Komentarz


                    #10
                    Oto mój wynik, gg z jednym oknem rozmowy, a pod spodem tak dla orientacji Firefox 10.0.1 z 9 kartami.
                    GG lubi RAM
                    Ostatnio edytowany przez AdIoS; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: bb code

                    Komentarz


                      #11
                      Proponuję konkurs - kto wyciśnie więcej pamięci z GG. Dobra okazja, żeby poszukać też jakiś bugów dodatkowych.

                      Betatesty GG na Android: FroYo (I5800XXJPS) @ Samsung i5800

                      Komentarz


                        #12
                        Oto mój wynik maksymalny, wyżej nie chce iść. Jak dochodzi do ok. 1.4 GB to zwalnia momentalnie jakieś 100 MB.

                        Komentarz


                          #13
                          O babciu...zaczynam się bać coraz bardziej

                          Komentarz


                            #14
                            A oto moje wyniki po czym nastąpił - CRASH :*



                            Na ostatnim SS widać co robiłem czyli otwierałem jak najwięcej okien, wpisywałem do okna rozmowy dłuuugi tekst, odpaliłem radio (ciężko chodziło xP), otworzyłem ustawienia, itp.

                            Komentarz


                              #15
                              hahaha, szacun ja tylko otwierałem i zamykałem okna , od tamtego czasu nie restartowałem gg, mam 1 okno rozmowy, a zużycie RAMu przez samo gg wynosi: 1.137 GB ; ) Czyli optymalizacja pełną gębą

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X