Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wł. zakładki Audio/Video = crash

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Wł. zakładki Audio/Video = crash

  Witam,
  Od kilku wersji zmieniam do coraz to nowszej GG Beta 11. Aktualnie 11.0.0.7463. I zawsze jeden problem. Po otwarciu zakładki audio/video w celu skonfigurowania wideo-rozmów aplikacja wyrzuca krytyczny błąd, wskazuje, że jest już uruchomiona i zamyka się automatycznie. Następuje to po włączeniu się obrazu z kamery na 1 sekundę. Dodam, że w wersji przeglądarkowej GG beta wszystko działa OK! Gdyby jakieś dane były potrzebne proszę pisać.

  #2
  Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C i usunąć katalog GG z poniższej ścieżki:

  Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

  Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

  Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

  Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
  Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

  Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:

  http://beta.gg.pl/info/pobierz
  http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
  Kliknij, a dowiesz się więcej.

  Komentarz


   #3
   Dziękuję za poradę, właśnie jestem po przeprowadzeniu krok w krok operacji, którą Pan zalecił. Niestety, z miernym skutkiem. Komunikaty: "Wystąpił błąd krytyczny. Aplikacja zostanie zamknięta. Po chwili możesz uruchomić GG ponownie." i za tym oknem okno z informacją: "Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada. Aby otworzyć nowe okno, należy najpierw zakończyć istniejący proces programu GG lub uruchomić ponownie system." + wykorzystanie procesora w tym momencie wskakuje na 40%. Przypomnę, że dzieje się to w przypadku przejścia w zakładkę audio/video w celu skonfigurowania rozmów wideo. Wykluczam defekt kamery/sterowników ponieważ we wszelkiej maści pozostałych programów i komunikatorów wszystko działa OK + sprawne działanie w wersji przeglądarkowej GG Beta. Czekam na sugestie/zgłoszenie do programistów.

   Komentarz


    #4
    Po odinstalowaniu gg11 usuwasz katalogi robocze. Ale w win7 one są nie w jednym, a w dwóch miejscach. Pierwsze to właśnie C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG a drugie to C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming\GG I to właśnie w Roamingu jest folder z ustawieniami użytkownika, myślę że nieusunięcie folderu gg z Roamingu może mieć wpływ na dalsze występowanie błędu. Przed ponowną instalacją gg wejdź na stronę www.adobe.com i pobierz najnowszą wersję flashplayer'a.

    Komentarz


     #5
     Tak też zrobiłem. Miałem na względzie obydwie ścieżki i wszystko co zw. z GG zostało usunięte. FlashPlayer najnowszy. Błąd występuje nadal.

     Komentarz


      #6
      Jeśli jesteś w stanie, to sprawdź czy ten błąd występuje w najnowszym wydaniu.

      Komentarz

      Pracuję...
      X