Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista kontaktów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jacuchn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzys Ferrari Zobacz posta
    Usuwałeś z poziomu GG.pl czy GG11? Zalecam usuwanie przez stronę
    Ten sposób zadziałał. Kontakty się usunęły z nowego gg, później odwiedziłem gg.pl-tam też kontaktów nie było. Zaktualizowałem kontaktu w starym GG10, natychmiast pojawiły się one na gg.pl a następnie po restarcie na najnowszym GG. Wychodzi na to, że aby coś kombinować z kontaktami bazową opcją jest gg.pl.

    Zostaw komentarz:


  • Aleksandra1985
    odpowiedział(a)
    Mnie na moim profilu nie powieliły się kontakty, za to niestety zdublowały się dwom innym osobom, które miały swoje profile na moim komputerze. Nie da się nawet teraz usunąć tych profilów (brak reakcji na przycisk TAK). Oby to zostało szybko poprawione

    Zostaw komentarz:


  • dEB.
    odpowiedział(a)
    Niestety błąd dotyka również mnie. Po 70 razy każdy kontakt.
    Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Błąd.

    Zostaw komentarz:


  • Aladeen
    odpowiedział(a)
    Problem jest znany, prawdopodobnie jeszcze dziś będzie wydana poprawka, która rozwiąże ten problem.

    Zostaw komentarz:


  • clone
    odpowiedział(a)
    Ja mam ten sam problem z powielaniem kontaktow, probowalem usuwac przez gg.pl ale tam tez sie wszystko chrzani, niestety chyba pozostaje poczekac az to naprawia.

    Zostaw komentarz:


  • Wredna
    odpowiedział(a)
    A mi resetowanie nie pomaga co uruchomienie jest ich więcej x;

    Już 26 :<

    Zostaw komentarz:


  • piter31
    odpowiedział(a)
    Usuwałem z poziomu GG11, chyba samo się naprawiło przed chwilą zrestartowałem GG i na razie jest wszystko ok

    Zostaw komentarz:


  • Krzys Ferrari
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez piter31 Zobacz posta
    Tak próbowałem usuwać ale przy ponownym uruchomieniu gg problem się powtarzał a nawet pojawiało się jeszcze większa ilość kopii teraz niektóre kontakty mam nawet 48x. Reinstalacja gg też nic nie dała.
    Usuwałeś z poziomu GG.pl czy GG11? Zalecam usuwanie przez stronę

    Zostaw komentarz:


  • Wredna
    odpowiedział(a)
    Mam to samo..
    Lista już 16 razy powtórzona.. ^^

    Zostaw komentarz:


  • piter31
    odpowiedział(a)
    Tak próbowałem usuwać ale przy ponownym uruchomieniu gg problem się powtarzał a nawet pojawiało się jeszcze większa ilość kopii teraz niektóre kontakty mam nawet 48x. Reinstalacja gg też nic nie dała.

    Zostaw komentarz:


  • Krzys Ferrari
    odpowiedział(a)
    A próbowałeś kasować kontakty? Jeśli skasujesz jeden sprawdź czy jak zalogujesz się ponowie to czy wróci, jeśli tak to błąd znany juz z GG10 czyli z synchronizacją kontaktów. Jeśli nie i pozostanie tylko jeden kontakt (właściwy) to znaczy, że GG11 nie generuje błędu z synchronizacją u Ciebie. U mnie jak najbardziej wszystko OK

    Zostaw komentarz:


  • piter31
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzys Ferrari Zobacz posta
    Wejdź na gg.pl albo web gg i sprawdź czy ten błąd również tam występuje
    Tak, jest dokładnie tak samo czyli błąd z powielaniem listy również występuje.

    Zostaw komentarz:


  • Krzys Ferrari
    odpowiedział(a)
    Wejdź na gg.pl albo web gg i sprawdź czy ten błąd również tam występuje

    Zostaw komentarz:


  • piter31
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzys Ferrari Zobacz posta
    To niekoniecznie może być błąd - lista ściągana jest z serwera GG, jeśli zaimportowałeś kontakty z pliku to kontakty mogą się powtarzać. Zaraz sprawdzę dokładnie
    Importowałem z serwera w tej chwili mam po kilkanaście razy kazdy kontakt masakra :/

    Zostaw komentarz:


  • Adamus
    odpowiedział(a)
    U mnie kontakty się nie powtarzają.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X