Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z konferencjami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z konferencjami

    Witam.
    Na stronie gg.pl dodałem konferencję jako kontakt.
    Na telefonie oraz instalowanym gg tego kontaktu nie ma.
    Nie ma opcji usunięcia tego kontaktu na gg.pl
    Odkąd dodałem ten kontakt, na telefonie nie mam konferencji w Ostatnich Rozmowach co jest bardzo uciążliwe.

    Proszę o pomoc.

    #2
    Hej! Rzeczywiście nie ma takiego kontaktu ani na mobilnym GG, ani na desktopowym, a z poziomu gg.pl nie ma możliwości usunięcia go. Zweryfikujemy, czy opcja ta działa zgodnie z zamierzeniami na wszystkich końcówkach. Jeśli zaś chodzi o zakładkę Ostatnie, to na przykład w aplikacji androidowej konferencja ta jest widoczna. Jaką Ty masz wersję aplikacji?

    Komentarz


      #3
      Mobile 3.5.1 build 20040 - najnowsza z google play. Konferencja pojawia się dopiero gdy ktoś napisze w niej wiadomość - inaczej nie pojawia się w ogóle w ostatnich rozmowach.
      Ostatnio edytowany przez denis94; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        W zakresie opisywanego zagadnienia warto wskazać, że:

        1. Konferencja GG jako odrębny kontakt funkcjonuje tylko na gg.pl. Nie pojawia się w kontaktach innych końcówek, choć po zapoczątkowaniu rozmowy pojawia się w opcji "Ostatnie".
        2. Usunięcie takiego kontaktu jest możliwe ale poprzez opcję opuszczenia konferencji, a nie standardową opcję "Usuń kontakt"

        Takie działanie jest poprawne. Przekazaliśmy jednak zapytanie, czy jest to ostateczna formuła Konferencji w postaci kontaktu.

        Komentarz


          #5
          Rozumiem. Powinno być to jednak synchronizowane gg.pl / komputer / telefon.
          A jak wygląda sprawa z drugim problemem? Brak jakichkolwiek konferencji w ostatnich rozmowach na androidzie dopóki nie nadejdzie w niej jakaś wiadomość?

          Komentarz


            #6
            Kwestia synchronizacji jest tutaj do przemyślenia, ponieważ konferencja to kontakt specjalny tworzony w pewnym sensie na potrzebę danego przypadku. Z tego względu wskazałem, że przekazałem zapytanie o formułę tego rozwiązania.

            Co do drugiej sprawy też ją wskazałem w pkt1. Fakt prowadzenia konferencji pojawia się w Ostatnich na Androidzie czy iOS dopiero po napisaniu jakiejkolwiek wiadomości czyli dokładnie tak jak piszesz. Widzę jednak, że w archiwum dana konferencja jest zapisana.

            Komentarz


              #7
              W ostatnich rozmowach na androidzie nie jest widoczna żadna konferencja. Problem dotyczy także zwykłych konferencji. Rozpoczynając konferencję na komputerze nie mam możliwości kontynuowania jej na telefonie dopóki nikt się w niej nie odezwie. Jest to uporczywe.

              Komentarz


                #8
                Dzięki za zgłoszenie, będziemy mieć to na uwadze przy kolejnych wersjach aplikacji.

                Komentarz

                Pracuję...
                X