Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osoby ignorowane.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Osoby ignorowane.

  Witam, mam pewien problem z GG. Zablokowałem pewną osobę opcją "ignoruj" i gdy wchodzę sobie w ustawienia >>> Lista osób ignorowanych to ta osoba jest na tej liście. Wyłączam to okienko, po chwili chcę sobie jeszcze raz wejść i sprawdzić czy ta osoba tam jest i tu jest problem. Osoba jest nadal ignorowana, bo nie ma jej na liście kontaktów, ale znikła z listy osób ignorowanych. Restartuję GG wchodzę ponownie na listę osób ignorowanych i kontakt na tej liście jest..no i tak w kółko

  #2
  Czasami zdarza się nam otrzymać tego rodzaju zgłoszenie. Przekazaliśmy to już nawet do analizy i poprawienia. Podstawowy problem jest taki, że nie umiemy powtórzyć takiego przypadku aby ustalić jednoznaczny scenariusz jego występowania. Może zauważyłeś jakieś szczególne okoliczności związane z tym zdarzeniem?

  Rozumiem, że w związku z tym, iż osoba ta pojawia się co jakiś czas na liście ignorowanych nie ma problemu z usunięciem jej z tej listy i przywróceniem do listy kontaktów?

  Komentarz


   #3
   Problemu nie ma z przywróceniem kontaktu do normalnej postaci, ale nie zawsze ten kontakt znajduje się na tej liście osób zablokowanych, no i wtedy pomaga restart aplikacji.

   Komentarz


    #4
    Założyłem osobny temat.
    Ostatnio edytowany przez dEB.; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz

    Pracuję...
    X