Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG nie działa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG nie działa

    Mam taki problem, wersja beta nie chce w ogóle chodzić, po wybraniu mojego profilu pojawia się okienko z kontaktami, ale jestem zalogowany albo przez chwile albo w ogóle i jest cały czas na niedostępnym, nie idzie się zalogować.. Poza tym przy włączaniu aplikacji wentylatory laptopa przyśpieszają pracę jakbym korzystał z nie wiadomo jak wymagajacej aplikacji... Pozdrawiam

    #2
    Proszę sprawdzić antywirusa, router, firewalla pod kątem blokowanych portów, jak i samego programu.

    Komentarz


      #3
      Sprawdziłem avasta i tam nic nie jest blokowane, wyłączyłem zapore windowsa i też wtedy nie chodziło.. router w tej chwili nie wchodzi w gre, jestem pod kablem sieciowym.. Nie wiem co jeszcze można zrobić. Albo wyskakuje error z tym gg hub, czasem ciagle trwa logowanie lub wejdzie w okno kontaktów i nie chce połączyć

      Komentarz


        #4
        Ale generalnie łączy, czy łączy sporadycznie, czy nie łączy sporadycznie? Wyłącz czasowo antywirusa i sprawdź. Usuń katalogi robocze:
        XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
        Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
        7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG
        odinstaluj i zainstaluj GG ponownie.

        Komentarz


          #5
          Katalog roboczy usunięty, wyłączona zapora, osłony antywirusa i gg dalej nic, wyskoczy okienko puste tam gdzie maja być kontakty, niedostępny status obok Ja i niemożność jego zmiany czyli zalogowania..

          Komentarz

          Pracuję...
          X