Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podane dane osobowe na profilu gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    podane dane osobowe na profilu gg

    jakis cas temu juz o to pytalem ale zapytam znowu dla pewnosci;

    1 cy dozwolone jest uzywane samyh emotek jako nazwy konta? napisalisce ze tak
    2 cy wymagane jest podane prawdziwego weku? napisalisce ze ne

    pytam bo ne hce blokady konta kedy ludze bedo je zglasac...
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 935

    #2
    Cześć, dziękujemy za post. Pamiętaj, że podawanie w nazwie Użytkownika samych emotek sprawi, że nikt Cię nie wyszuka np. po imieniu, z kolei podanie nieprawdziwego wieku sprawi, że mogą do Ciebie pisać osoby, które po zorientowaniu się w prawdziwym wieku, mogą być zawiedzone i mogą zgłosić taki profil jako fałszywy. Zachęcamy do używania imienia i prawdziwego wieku w trosce o naszą społeczność. Dziękujemy i udanych poGGawędek!

    Komentarz


      #3
      ja ne pytam o rady tylko o regulamin... ktos z was administracji napisal ze regulamin ne nakazuje tego by profil mal podany prawdziwy wek bo ne ma w nim o tym mowy... to samo sam wywnoskowalem ze pole psedomin ne wymaga liter... nalezy dopracowac regulamin jesli jednak oba cynnosci so nedozdolone i grozo blokado konta jesli ktos tto zglosi... powtazam; pytam o regulamin a ne o rady... wec?
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 935

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
        ja ne pytam o rady tylko o regulamin... ktos z was administracji napisal ze regulamin ne nakazuje tego by profil mal podany prawdziwy wek bo ne ma w nim o tym mowy... to samo sam wywnoskowalem ze pole psedomin ne wymaga liter... nalezy dopracowac regulamin jesli jednak oba cynnosci so nedozdolone i grozo blokado konta jesli ktos tto zglosi... powtazam; pytam o regulamin a ne o rady... wec?
        cekam juz kilka dni i bez reakcji... powtuze pytane; cy to co napisalisce to tylko dobre rady? cy opisane cynnosci narusajo regulamin?
        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
        mam numer GG 935

        Komentarz

        Pracuję...
        X