Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podane dane osobowe na profilu gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    podane dane osobowe na profilu gg

    jakis cas temu juz o to pytalem ale zapytam znowu dla pewnosci;

    1 cy dozwolone jest uzywane samyh emotek jako nazwy konta? napisalisce ze tak
    2 cy wymagane jest podane prawdziwego weku? napisalisce ze ne

    pytam bo ne hce blokady konta kedy ludze bedo je zglasac...
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 935

    #2
    Cześć, dziękujemy za post. Pamiętaj, że podawanie w nazwie Użytkownika samych emotek sprawi, że nikt Cię nie wyszuka np. po imieniu, z kolei podanie nieprawdziwego wieku sprawi, że mogą do Ciebie pisać osoby, które po zorientowaniu się w prawdziwym wieku, mogą być zawiedzone i mogą zgłosić taki profil jako fałszywy. Zachęcamy do używania imienia i prawdziwego wieku w trosce o naszą społeczność. Dziękujemy i udanych poGGawędek!

    Komentarz


      #3
      Ja nie pytam o rady, tylko o regulamin... Ktoś z was, administracji, napisał, że regulamin nie nakazuje tego, by profil miał podany prawdziwy wiek, bo nie ma w nim o tym mowy... To samo sam wywnioskowałem, że pole pseudonim nie wymaga liter... Należy dopracować regulamin, jeśli jednak oba czynności są niedozwolone i grozi blokada konta, jeśli ktoś to zgłosi... Powtarzam; pytam o regulamin, a nie o rady... Więc?
      Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 935

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
        Ja nie pytam o rady, tylko o regulamin... Ktoś z was, administracji, napisał, że regulamin nie nakazuje tego, by profil miał podany prawdziwy wiek, bo nie ma w nim o tym mowy... To samo sam wywnioskowałem, że pole pseudonim nie wymaga liter... Należy dopracować regulamin, jeśli jednak oba czynności są niedozwolone i grozi blokada konta, jeśli ktoś to zgłosi... Powtarzam; pytam o regulamin, a nie o rady... Więc??
        Czekam już kilka dni i bez reakcji... Powtórzę pytanie; czy to, co napisaliście, to tylko dobre rady? Czy opisane czynności naruszają regulamin?
        Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
        mam numer GG 935

        Komentarz


          #5
          Dopisz jeszcze coś; od lat widzę, kiedy losuję rozmówcę, konto używające emotki 🌍 i awatara połowy twarzy... To samo dotyczy kont z fałszywym wiekiem, które nie znikają... Słowo 'zalecamy' można tu cytować jako 'radzimy', a nie 'nakazujemy'... Znów powtórzę pytanie; czy te czynności naruszają regulamin?
          Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 935

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
            Dopisz jeszcze coś; od lat widzę, kiedy losuję rozmówcę, konto używające emotki 🌍 i awatara połowy twarzy... To samo dotyczy kont z fałszywym wiekiem, które nie znikają... Słowo 'zalecamy' można tu cytować jako 'radzimy', a nie 'nakazujemy'... Znów powtórzę pytanie; czy te czynności naruszają regulamin?
            mowa o tym koncie...
            Załączone pliki
            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 935

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
              Ja nie pytam o rady, tylko o regulamin... Ktoś z was, administracji, napisał, że regulamin nie nakazuje tego, by profil miał podany prawdziwy wiek (...)
              Za zgodność podanych danych osobowych odpowiada Użytkownik. Zatem jeżeli podajesz nieprawdziwe dane to Ty odpowiadasz za to. Zakazujemy rejestracji kont poniżej 16 roku życia, takie konta są blokowane, zatem jeżeli w opisie ustawisz wiek poniżej 16 to bądź pewny, że takie konto narusza Regulamin.
              Chcemy aby nasi Użytkownicy podawali prawdziwe dane, i mamy nadzieję, że tak jest.
              Wyjątkiem są oczywiście profile zweryfikowane, które mają znaczek ✅, bo one są przez nas weryfikowane.


              Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
              Dopisz jeszcze coś; od lat widzę, kiedy losuję rozmówcę, konto używające emotki 🌍 i awatara połowy twarzy... To samo dotyczy kont z fałszywym wiekiem, które nie znikają... Słowo 'zalecamy' można tu cytować jako 'radzimy', a nie 'nakazujemy'... Znów powtórzę pytanie; czy te czynności naruszają regulamin?
              Nie jesteśmy w stanie zweryfikować dokładnie kto jest w jakim wieku, bo nie weryfikujemy ludzi po dowodzie osobistym.
              Ale jeżeli osoba, która podaje nieprawdziwy wiek i szkodzi tym innym, np. nagabuje młodsze osoby, które mają 16 lub 17 lat, a tak naprawdę ma 50 lat,
              jeżeli zostanie to udowodnione przez osobę zgłaszającą, może otrzymać od nas ostrzeżenie lub zostać zablokowana.
              Do każdego takiego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie.

              Powtarzamy raz jeszcze: za zgodność podanych danych osobowych odpowiada Użytkownik.
              Liczymy zatem na zachowanie rozsądku i podawanie prawdziwych danych.
              Nie oczekujemy, że ktoś będzie podawał prawdziwe imię i nazwisko, bo po to właśnie dajemy opcję użycia Pseudonimu.
              Podobnie z wiekiem prosimy o podanie prawdziwej daty urodzenia, która nie jest widoczna publicznie a jedynie widoczny jest wiek.
              A jeżeli ustawiasz inny wiek, to Ty za to odpowiadasz, jeżeli zatem ktoś zgłosi Cię bo np. podajesz nieprawdziwy wiek aby komuś zaszkodzić,
              to Ty poniesiesz tego konsekwencje.

              Komentarz


                #8
                zatem pozostaje pytane; jak administracja gg rozume slowo zaskodzic? bo sytuacje bywajo ruzne.... ale ja rozumem ze obserwujece konta z faulsywym wekem jesli ktos je zglosi bo to podejzane konta...
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 935

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                  zatem pozostaje pytane; jak administracja gg rozume slowo zaskodzic? bo sytuacje bywajo ruzne.... ale ja rozumem ze obserwujece konta z faulsywym wekem jesli ktos je zglosi bo to podejzane konta...
                  Wyjaśniliśmy to we wpisie wyżej, podaliśmy przykład osób starszych, które podszywają się pod osoby młodsze aby nagabywać je.
                  Sytuacje mogą być różne. Dlatego do każdego zgłoszenia podchodzimy inaczej, oczekujemy przede wszystkim konkretów od osoby zgłaszającej i dowodów na to, że ktoś faktycznie może wyrządzać komuś krzywdę a tym samym łamać nasz Regulamin.
                  Jeżeli ktoś zgłosi nam podejrzane konto to wtedy takie zgłoszenie weryfikujemy.

                  Komentarz


                    #10
                    spoko... fausywy wek to jedna kwesta... pytalem tez o nazwe i uzywane samyh emotek a nawet w zalocniku wyzej dalem pzyklad takego konta... co z tym? to nasusa regulamin?
                    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                    mam numer GG 935

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X