Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11 próby od nowa zalogowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 11 próby od nowa zalogowania

    Dobry.
    Posiadam gg 11. Pewnego dnia usunęłam swój profil z listy zalogowanych ale chciałam od nowa go przywrócić w tym celu oczywiście trzeba wpisać numer i hasło problem pojawia się wtedy kiedy klikam ,,zaloguj'' a pole z numerem i hasłem robi się nagle czyste. Po paru próbach ponownego wpisania numeru oraz hasła oraz odinstalowania i zainstalowania od nowa gg 11 znowu mam ten sam problem dla porównania na gg.pl oraz w gg 10.5 mogę się normalnie zalogować. Bardzo zależy mi na gg 11 przyzwyczaiłam się do niego mimo częstego rozłączania, przestawienie się znowu na gg 10.5 nie wchodzi kompletnie w grę.
    Proszę o pomoc, pozdrawiam. Kasia

    #2
    Niestety nie rozumiem. Co to znaczy, że pole robi się czyste? Bardzo proszę o bardziej szczegółowe opisanie problemu poparte screenami.

    Komentarz


      #3
      Eh niestety moje screeny są w rozmiarze 500kb a jak przeczytałam można max 19kb nawet po zmianie pikseli nadal jest za duży rozmiar ; /
      Spróbuje to jakoś opisać ale zrozumiem jak nie będziecie mogli w tym nic pomóc przez brak zrzutów.
      To tak kiedy klikam na ikonę GG11 pojawia mi się pole do wpisania numeru oraz hasła. Po wpisaniu tych dwóch pozycji i kliknięciu ,,zaloguj'' zamiast ,,procesu'' logowania czyli pojawiania się okna z napisem ,,ładowanie'' nie dostaję niczego a do tego w polu gdzie przed chwilą wpisałam numer oraz hasło robi się ono puste czyli tam gdzie wpisałam nr oraz hasło nie ma niczego. Z ciekawości kazałam się innej osobie zalogowac pierwszy raz z mojego komputera na swoje gg i ładnie wszystko się zalogowało wczytało i można było korzystać.

      Komentarz


        #4
        Teraz już chyba rozumiem Wyłącz komunikator i usuń cały katalog profilu aplikacji %appdata%\GG i po tej czynności uruchom GG.

        Komentarz


          #5
          Działa! Dziękuje jesteś wielka sprawiłaś mi tą naprawą najlepszy prezent na mikołajki

          Komentarz


            #6
            Wykasowałem katalog profiles z appdata/roaming/gg. Nie pomogło. Cały czas po wpisaniu loginu i hasła pola zostają wyczyszczone. Straszny bubel ta 11 . Z żadną wersją wcześniej nie było tylu problemów.

            Komentarz


              #7
              Waldek, jaki masz system operacyjny? Win7? Pamiętaj, żeby tę czynność wykonywać przy wyłączonym komunikatorze. Wybierz Start >> Uruchom, wpisz %appdata%\GG i usuń cały katalog GG. Ewentualnie usuń katalog GG z lokalizacji:
              C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG oraz C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Roaming\GG

              Komentarz

              Pracuję...
              X