Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o usunięcie grupy Ulubione

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pytanie o usunięcie grupy Ulubione

    Witam, przez przypadek utworzyłem sobie grupę Ulubione, nie pamiętam czy to było w GG10 czy w GG11 (które wciąż testuje) i ta grupa jest widoczna w GG10 i w GG11, szczerze chcę pozbyć się tej grupy Ulubione, bo przez przypadek ją utworzyłem, tylko nie wiem jak tę grupę usunąć, proszę o pomoc.

    #2
    W GG 11 grupa Ulubione nie jest możliwa do usunięcia. Przechowuje ona kontakty z gwiazdką.

    Komentarz


      #3
      Rozumiem, przywróciłem sobie kopię GG10, po tym zrobiłem przejście do GG11 i grupa Ulubione znikła. Wciąż jest w gg.pl, ale domyślam się, że tam grupa Ulubione jest od początku i każdy kto tam się zaloguje to będzie miał tę grupę.

      Komentarz


        #4
        Zgadza się, na gg.pl grupa będzie zawsze widoczna. W zakresie GG11 jest tak jak wskazał Qrix.
        Jeśli masz odznaczoną opcję „pokazuj grupy” i zaznaczysz wybrane kontakty gwiazdkami tzn, że dodajesz je do ulubionych. Po zaznaczeniu opcji „pokazuj grupy” pojawi się grupa o nazwie ulubione, która będzie zawierała zaznaczone gwiazdkami kontakty. Podsumowując, w GG11 grupa ulubione jest widoczna, gdy masz ulubione kontakty

        Komentarz


          #5
          @Anixss w porządku, dzięki za wyjaśnienie.

          Komentarz

          Pracuję...
          X