Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z usunięciem uzytkowników w "rozmowach"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Nie ma w tej chwili możliwości usunięcia pozycji z zakładki rozmowy. Jest to jedynie informacja o kontaktach, z którymi ostatnio prowadziło się rozmowy i ta informacja nie jest kasowana nawet po usunięciu rozmów z archiwum. Funkcjonalność ta zostanie zmieniona.

    Zostaw komentarz:


  • Mitras25
    rozpoczął temat Problem z usunięciem uzytkowników w "rozmowach"

    Problem z usunięciem uzytkowników w "rozmowach"

    Witam!
    Mój problem jest dość nietypowy...
    A mianowicie mam problem z usunięciem nazwy użytkownika w "rozmowach". Archiwum rozmów zostało wyczyszczone ale użytkownicy już nie!
    Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale coś chyba jest nie tak, skoro gdy jestem na stronie gg.pl i tam jest wszystko wyczyszczone włącznie z użytkownikiem a na gg w komputerze już nie
    Drugi mój problem dotyczy profilu na gg w komputerze... A dokładniej nie idzie go skasować a jest on mi po prostu zbędny
    Miał ktoś podobne problemy?
    Bardzo proszę o pomoc!!!
    Miałem gg 10 i wszystko grało, wrzuciłem 12 i się zaczęło dziać....

    Edit 1
    Tak więc zauważyłem, że na gg.pl archiwum rozmów jest puste ale.... wchodzę na zakładkę "ostatnie" i przechodzę na "rozmowy" a tam wszyscy ostatni użytkownicy ale bez archiwum wiadomości. Co jest grane????? Archiwum rozmów puste a użytkownicy dalej na liście.... Jak tego dziadostwa się pozbyć???? Bo chyba jest normalną rzeczą, jak kasuję archiwum to razem z nazwą użytkownika???? Albo ??? Szlag wie....
    Ostatnio edytowany przez Mitras25; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X