Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości połączenia się z GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak możliwości połączenia się z GG

    //
    UWAGA UWAGA
    GG 7.7 znowu DZIAŁA ... łączy się z serwerami, dochodzą wiadomości z i do komunikatora ....
    Informacja z 11.06.2015r
    //

    Nie wiem jak to nazwać.
    Jestem zalogowany przez program GG 7.7
    Wczoraj (11.06) działało mi GG do ok. 15 i później przestało - nagle każdy zrobił się niedostępny. Pomyślałem że to awaria serwerów. Ale nie. U innych GG wciąż działa a u mnie komunikator wcale nie łączy się z serwerem - jak wchodzę w ustawienia i dane z katalogu to ich nie widzę - nie pobiera mi tych danych.

    Jak wyłączę Internet (kabel od komputera) to słoneczko nie robi się czerwone a jest cały czas żółte i nawet bez neta pozwala pisać wiadomości ktore zapisują się w archiwum.

    Zalogowałem się przez stronę gg.pl i wszedłem na konto .... kontakty są dostępne i jest okej ...

    O co więc chodzi ? Co się stało ?
    Dodam , że jest tak samo na dwóch różnych komputerach ... i różnych Internetach (różne miasto).
    Ostatnio edytowany przez sakuwbarakushow; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Mam podobne objawy. Po włączeniu GG 7.7 wszystkie osoby są niedostępne, ale widać ich ospisy. Do mnie nie docierają wiadomości i wysyłane ode mnie też do nikogo nie dochodzą.
    Po zalologowaniu na GG 12 (najnowsza wersja) jest OK, ale osoby dostępne są wymieszane z niedostępnymi, mimo ustawionej opcji, aby osoby dostępne były u góry. Poza tym nagle na liście w GG 12 pojawiła mi się masa numerów (są to same numery nez nicków), które dawno temu wykasowałem.

    Komentarz


      #3
      Mi jednak zależy na korzystaniu z wersji 7.7
      Korzystam z niej od zawsze ... mam na nim całe archiwum od wielu lat i nie chce go utracić ani mieć w formie "archiwum online".

      Komentarz


        #4
        GG po prostu uśmierciło starsze wersje

        Komentarz


          #5
          Żadnej oficjalnej informacji o tym nie widziałem, że coś takiego jest w ogóle planowane i coś takiego będzie miało miejsce. Wiadomo które wersje wciąż działają ? jestem wstanie przejśc na wersję np. 8 albo 9.

          GG > 10 to już są śmieci i mają coś co mnie odrzuca - archiwum online bez możliwości jego ściągnięcia a cenię sobie ciągłość mojego archiwum co pielęgnuję od 6.5 lat. I nie było z tym problemów . A ludzie z nowymi wersjami różne rzeczy już przeżyli - utraty części archiwum i te sprawy - nie chcę też tego przerabiać .

          Komentarz


            #6
            Przejdźcie na WTW, miliony sposobów konfiguracji i nie ma czegoś takiego jak utrata archiwum.
            Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

            Komentarz


              #7
              WTW to syf . Nie wczytuje mojego całego archiwum . Moje archiwum w DAT to 209 MB w WTW mam tylko 8 MB gdzie w WTW archiwum z wiadomością: "oO" miało ileś kB ... to o czym my tu mówimy . Nawet 1/1000 wiadomości mi nie zaimportowało ....

              Komentarz


                #8
                No to masz pecha bo mi wszystko działa, a GG mam ponad 9 lat i też nie czyszczę archiwum
                Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].
                Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                Komentarz


                  #9
                  No jaki pech ? Po prostu nie zaimportowało wszystkiego .. i co mi po takim komunikatorze. AQQ nie ma z tym problemu

                  - - - Updated - - -

                  Mimo wszystko wolałbym pozostać przy oficjalnym kliencie sieci z którym jestem związany emocjonalnie. to prawie 7 lat korzystania z niego w dzień w dzień . Czemu jestem tego pozbywany i zmuszony szukać alternatywów - które też tak nagle mogą zostać przecież odcięte jak starsze komunikatory.

                  Dalej jednak nie doczekałem się oficjalnej informacji, co sie stało. Podobno nie które osoby dostały na GG informację, że takie zdarzenie będzie miało miejsce. Jednakże ani ja ani nikt z moich znajomych czegoś takiego nie dostał .

                  Komentarz


                    #10
                    UWAGA UWAGA
                    GG 7.7 znowu DZIAŁA ... łączy się z serwerami, dochodzą wiadomości z i do komunikatora ....

                    Komentarz


                      #11
                      Potwierdzam że działa, mi zaczeło działać już wczoraj.

                      Komentarz


                        #12
                        Według mnie, gg popełniło samobójstwo zmieniając swój prosty i intuicyjny komunikator masą zbędnych funkcji i reklam.
                        wedding planner gdańsk spójrz na to

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez ggownik Zobacz posta
                          Według mnie, gg popełniło samobójstwo zmieniając swój prosty i intuicyjny komunikator masą zbędnych funkcji i reklam.
                          Zdaje się, że naprawiają swój błąd (GG 12) i wyłączanie różnych funkcji - np. likwidacja prezentów, czy "ppogaducha" - w sumie nawet nie wiem co to jest, całe życie z GG jestem na wersji 7.7

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X