Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kradzież danych osobowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kradzież danych osobowych

    Witam
    Mam problem ktoś założył na gg profil używając moich danych osobowych i zdjęcia...napisałam do działy technicznego gg i dostałam odpowiedz, ze mam przesłać dowód potwierdzający, że są wykorzystywane moje dane. Tylko jaki niby dowód mam im wysłać?

    #2
    dostałaś odpowiedź? coś nowego, ostatnio nie odpisywali na wiadomości

    po prostu screena im wyślij

    Komentarz


      #3
      Nie o to chodzi...podałam numer gg wiec widza te dane u siebie...im chyba chodzi o to, że mam udowodnić, że te dane osobowe są moje...ja to tak zrozumiałam...czy ktoś miał taką sytuację?

      Komentarz


        #4
        pokaż mi ten nr gg

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez neeli Zobacz posta
          Nie o to chodzi...podałam numer gg wiec widza te dane u siebie...im chyba chodzi o to, że mam udowodnić, że te dane osobowe są moje...ja to tak zrozumiałam...czy ktoś miał taką sytuację?
          Skad maja wiedziec, ze np ktos nie chce skasowac komus "legalnego" konta, podszywajac sie pod niego?
          Mysle, ze najlepsza metoda uwiarygodnienia, bedzie przeslanie zdjecia z kamerki do nich
          (hehe, najlepiej z "dzisiejsza" papierowa gazeta), ze osoba ze zdjecia tamtego konta gg,
          to Ty, a tamto konto jest zalozone przez kogos kto sie podszywa pod Ciebie.

          PS. daj znac jak sie sprawa potoczyla

          Komentarz


            #6
            Postanowiłam wysłać zeskanowany dowód tożsamości mówiąc ściślej prawo jazdy+ fotkę, która została użyta...i czekam, pytanie jak długo

            Komentarz


              #7
              No przecież to chyba od początku było jasne że chodzi o dokument tożsamości ze zdjęciem. Zdjęcie z kamerki, telefin z GG. Wy tak poważnie? Błysneliście inteligencją. 😂😂😂

              Komentarz

              Pracuję...
              X