Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzyskanie konta GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Witam

    Mam konto od kilkunastu lat, pamiętam e-mail, lecz jest on nieaktywny i nie mogę odzyskać hasła, pamiętam numer, pamiętam pocztę, ale za Chiny na nią nie wejdę, bo jest nieaktywna... ostatni raz korzystałem z gg w 2015 lub 2016 roku. Bardzo proszę o pomoc.

    Komentarz


      #32
      W okresie przejściowym trwającym od 01.03.2018 do dnia 31.07.2018 dotychczasowi Użytkownicy GG mieli szansę na podjęcie decyzji o kontynuowaniu korzystania z serwisu GG, pod warunkiem powierzenia danych osobowych nowemu administratorowi. Konta GG, które nie zaakceptowały nowego Regulaminu zostały usunięte administracyjnie. Nie ma możliwości ich przywrócenia.

      Zachęcamy do wysłania zgłoszenie wraz z numerem GG pod adres e-mail: bok@gg.pl. Będziemy mogli zweryfikować co stało się z kontem GG.

      Komentarz


        #33
        O masz, to teraz wiem dlaczego No trudno, założyłem nowe konto i jakoś znajdę parę kontaktów sprzed lat. Dziękuję za odpowiedź

        Komentarz


          #34
          Marcin87 możesz spróbować odbudowania/zbudowania na nowo listy kontaktów próbując wyszukać znajomych w katalogu publicznym komunikatora GG.
          Jeśli osoba, której szukasz zostanie wyszukana, to możesz ją dodać to listy kontaktów. Osoba taka, otrzyma zaproszenie w komunikatorze, które powinna zaakceptować.
          Jeśli po uzupełnieniu odpowiedniego pola nie uda się znaleźć danej osoby można wpisać jej adres e-mail i wysłać zaproszenie do korzystania z GG.

          W GG instalowanym na komputerze zaproszenie do dołączenia do GG można wysłać klikając w prawym górnym rogu w ikonę plusa znajdującą się przy wyszukiwarce -> z Menu, które się pokaże wybieramy -> Dodaj kontakt -> w odpowiednim polu wpisujemy adres e-mail osoby, której chcemy wysłać zaproszenie.

          Komentarz


            #35
            Witam,
            Ja również nie mogę odzyskać konta.
            Znam numer gg, ale niestety adres e-mail nie był sparowany z moim numerem, wiec przypominanie hasła nie działa!
            Proszę o kontakt w celu pomocy przy odzyskaniu konta/hasła.
            Dodam, że pisałem do supportu/BOK-u ale zero odzewu...
            Pozdrawiam
            Piotr

            Komentarz


              #36
              Piotrek91 Odpisaliśmy w wiadomości prywatnej.
              Obecnie czas odpowiedzi na zgłoszenia może być wydłużony. Przepraszamy za utrudnienia.

              Komentarz


                #37
                hej, mam pytanie, czy mozna odzyskac usuniete miesiac temu konto? jezeli tak, to prosze o pomoc jak

                Komentarz


                  #38
                  jednrek007 jeżeli konto zostało usunięte miesiąc temu, to niestety nie będzie możliwe przywrócenie takiego konta GG.
                  Jakiś czas temu wprowadziliśmy możliwość anulowania usunięcia konta GG.
                  Anulowanie usuwania konta GG można wykonać w ciągu 7 dni od zlecenia jego usunięcia w aplikacji.
                  Aby anulować usuwanie konta GG wystarczy zalogować się do konta z Menu wybrać ->Ustawienia-> Profil -> Anuluj usuwanie konta GG.
                  Po 7 dniach od zlecenia usunięcia konta wszystkie dane na koncie wraz z kontem zostają usunięte.
                  Napisaliśmy do Ciebie prywatną wiadomość.
                  Jeżeli okaże się, że Twoje konto jest usunięte to w tej sytuacji pozostaje rejestracja nowego konta GG.

                  Komentarz


                    #39
                    Czy w dalszym ciągu administracja jest w stanie pomoc z odzyskaniem konta ?

                    Komentarz


                      #40
                      Musisz napisać zgłoszenie na bok@gadu-gadu.pl

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X