Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG usunęło moje konto bez podania przyczyny.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG usunęło moje konto bez podania przyczyny.

    W dniu dzisiejszym, jak gdyby nigdy nic dostałam nagle informację, że moje konto zostało zablokowane, ponieważ "naruszało zasady i wytyczne dla Społeczności". Żadnego wyjaśnienia jakie to zasady złamało, żadnego wcześniejszego ostrzeżenia(na moje konto nigdy nie została nałożona wcześniej żadna blokada, nie dostałam nigdy ostrzeżenia) ani żadnej informacji. Po prostu usunęliście moje konto bo tak. Czy to jest według Państwa profesjonalne zachowanie?

    #2
    W innym wątku piszesz, że Twoje inne konta dostały bana. Ban jest na użytkownika, nie na numer GG. Czyli jak próbujesz tworzyć nowe konta, są one z automatu banowane.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
      W innym wątku piszesz, że Twoje inne konta dostały bana. Ban jest na użytkownika, nie na numer GG. Czyli jak próbujesz tworzyć nowe konta, są one z automatu banowane.
      Post jest grzecznościowy, nie dotyczy mnie ani poprzednio istniejących. Zresztą łatwo jest sprawdzić dane zarejestrowanego użytkownika, osoba o której mowa nigdy wcześniej nie zakładała konta na GG.

      Komentarz


        #4
        Nie za bardzo zrozumiałem. W pierwszej wypowiedzi piszesz, że zablokowane zostało Twoje konto, a teraz jednak twierdzisz, że Twoje konto nie zostało zablokowane?

        Komentarz

        Pracuję...
        X