Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z archiwum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z archiwum

    juz drugi raz ne widze staryh zdjec kture wysylem lub dostalem... okres tyh zdjec to okolo 3 tygodni...
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Napisz do nas bezpośrednio na bok@gg.pl, w zgłoszeniu podaj numer GG, będziemy to weryfikować.

    Komentarz


      #3
      napisalem na email
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        Prosimy zatem o cierpliwość, niebawem odpowiedź zostanie udzielona.
        Prosimy pamiętać, że okres przechowywania zdjęć/plików zależny jest od tego czy wysyłając zdjęcia/pliki miałeś aktywne GG Premium (wtedy czas przechowywania jest dłuższy) czy nie.
        Czas przechowywania zdjęć dla kont Standard to do 90 dni, dla kont GG Premium to 24 miesiące, ale dotyczy on tylko wysłanych plików.
        Jeżeli osoba, która wysyłała Ci pliki nie miała aktywnego Premium to pliki mogły zostać usunięte wcześniej z naszych serwerów.
        Będziemy weryfikować Twój przypadek na podstawie przesłanego w zgłoszeniu numeru GG.
        W przyszłości zachęcamy w takich sprawach kontaktować się bezpośrednio z bok@gg.pl wysyłając zgłoszenie wraz z opisem problemu i wskazaniem numeru GG.
        Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Spoko, wiem o tym, bo nie jestem tu nowy.
          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz

          Pracuję...
          X