Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opis na gg

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    opis na gg

    czy mogę dodać na opis GG www strony które po wejściu w link będzie mi generować na tej stronie?
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    FacetNaWuzku, czy mógłbyś dokładnie doprecyzować co masz na myśli?
    Czy chodzi Ci o dodanie w opisie, na GG, linku do swojej strony WWW?

    Komentarz


      #3
      Jest strona z grami w której się zbiera pkt.... Jedną z metod zbierania tych pkt. jest wysyłanie zaproszenia do gry za pomocą linku. ...wstawiłbym ten link na opis i każdy, kto chce to by wchodził.
      Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        FacetNaWuzku, jeżeli link to nie jest jakieś naciąganie ludzi i nie przekierowuje na strony, które wyłudzają dane bądź nie są zgodne z wytycznymi Społeczności GG, to nie widzimy problemu abyś go zamieścił.

        Komentarz


          #5

          Żeby grać, trzeba założyć konto... serwer jest darmowy.... tak jak na przykład gg.pl.. więc chyba to niczego nie narusza?
          Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            FacetNaWuzku, tak jak pisaliśmy wyżej jeżeli to nie jest jakieś naciąganie ludzi, nie przekierowuje na strony, które wyłudzają dane, to nie widzimy problemu abyś zamieścił taki link.

            Komentarz


              #7
              spoko...
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 73977622

              Komentarz

              Pracuję...
              X