Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzanie się telefonu podczas używania gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kwiatek
    odpowiedział(a)
    Nie padło najważniejsze pytanie. Korzystasz wtedy z sieci telefonicznej czy z Wifi?
    Po sieci się grzeje prawie każdy telefon, jeden mniej drugi bardziej. Po wifi też, ale nie aż tak bardzo.

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Może procesor za bardzo podkręcony?

    Zostaw komentarz:


  • borsuk_20
    odpowiedział(a)
    1.Żadnych innych aplikacji nie używam w czasie gdy jest gg w tle lub na "wierzchu"
    2. tak reinstalowałem, ale z innego powodu czyli problemy ze zaktualizowaniem do nowej wersji ale problem z niemiłosiernym grzaniem się pozostał.
    3. Tak przy gg 2.3.2 jak i 3.3.0 jak i obecnej problem nadal był aktualny

    Zostaw komentarz:


  • Tomek Gadu-Gadu
    odpowiedział(a)
    Czy problem występuje przy użyciu innych aplikacji? Czy reinstalowałeś komunikator? Czy przy wcześniejszej wersji o ile takową używałeś pojawił się także podobny problem?

    Zostaw komentarz:


  • borsuk_20
    odpowiedział(a)
    Gg 3.3.1

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Możesz podać numer wersji jaką masz? W którymś wydaniu były poprawki co do zużycia baterii...

    Zostaw komentarz:


  • borsuk_20
    odpowiedział(a)
    to bez znaczenia czy jest w tle czy jest na tzw "wierzchu" a telefon się grzeje jak cholera i jest cieplejszy niż czoło chorego, że tak to określę.
    Przy pisaniu dłuższym grzeje się mocniej, a jak jest w tle to jest chłodniejszy ale nadal ciepły a bateria dosłownie znika jak szalone szczególnie przy pisaniu dłużej niż 5 min z rozmówcą

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    GG jest tle czy używasz non stop do rozmów? A może do gier w GG?

    Zostaw komentarz:


  • borsuk_20
    rozpoczął temat Grzanie się telefonu podczas używania gg

    Grzanie się telefonu podczas używania gg

    Podczas używania gg telefon mi się grzeje okrutnie, przy czym bateria znika z oczu dosłownie. Mam telefon LG GT540.
    Też tak macie?
Pracuję...
X