Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zamknąć kartę z jedną rozmową?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak zamknąć kartę z jedną rozmową?

    Witam jak zamknąć kartę z jedną rozmową?

    Edit:
    No bez jaj szukaliśmy z kolega wszędzie i nie ma jedna możliwość to zamkniecie wszystkich przez wylogowanie się :/

    Znalazłem przyczynę mam Android 4.1.2 a GG od wersji 4.1.x włącznie nie pokazuje przycisku Opcje czyli tych 3 kropek proszę o aktualizację GG na Androida
    Ostatnio edytowany przez Paulina; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Połączenie postów

    #2
    Opcja zamknięcia rozmowy znajduje się pod klawiszem funkcyjnym obok archiwum, emotikon czy opcji wysłania zdjęcia.

    Komentarz


      #3
      Paulina ~ niestety ale u mnie tej opcji nie ma tak jak w innych tabletach z 4.1.2

      Komentarz


        #4
        Posiadasz fizyczny lub programowy klawisz funkcyjny "Menu"?

        Komentarz


          #5
          http://img11.imageshack.us/img11/430...2111211394.png
          http://img854.imageshack.us/img854/7...2111211395.png

          Rozmawiałem o tym z innymi posiadaczami tabletów z najnowszym systemem i każdy się na to skarży że nie ma nawet ktoś pisał do GG i dostał w odpowiedzi że aplikacja nie ma systemowego przycisku ustawienia czyli tych 3 kropek a w najnowszym androidzie to aplikacja musi mieć to w budowane bo android sam nie dodaje. i cytuje "Kiedyś będzie to możliwe"

          Komentarz


            #6
            co pojawia się po naciśnięciu tego przycisku?

            Komentarz


              #7
              odpowiedź jest w temacie dodawanie nowych kontaktów. trzeba zainstalować programowy emulator klawisza menu.
              pozdrawiam
              czarek

              Komentarz


                #8
                Qrix po naciśnięciu tego przycisku mam skróty do ostatnio używanych przy przytrzymaniu również

                Komentarz


                  #9
                  Potwierdzam problem. Zawsze mówię, że aplikacji tej nie pisaliśmy z myślą na tablety i powoli ją dopiero modyfikujemy. Teoretycznie powinien się pojawić po prawej od zaznaczonego przez Qrixa klawisza kolejny guzik z narysowanymi trzema kropkami. Tak dzieje się na Galaxy Nexus. Nie wiem czemu tak się nie dzieje na tablecie.

                  Komentarz


                    #10
                    Przyznam, że nie rozumiem skąd takie rozdrobnienie tej platformy... Gógl nie wie co robi czy producenci zasypiają olewając fizyczny/wirtualny przycisk Menu...

                    Komentarz


                      #11
                      Zmieniła się architektura. Teraz aplikacje mają górny pasek (tak zwany actionbar), na którym po prawej masz ikonkę menu i tam te wszystkie pozycje, które są pod menu, jeśli urządzenie ma fizyczny klawisz menu. I to w teorii automatycznie powinno się pojawiać tu lub tu w zależności od urządzenia. Tyle, że my jak robiliśmy ten górny pasek, to jeszcze nie było tych automatów, które teraz są do naszej dyspozycji i po prostu musimy w zupełności zrobić ten pasek od nowa. A to wbrew pozorom nie takie proste.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X