Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MobilneGG - archiwum / historia zapisac na komputerze (nie stracic przy aktualizacji)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    MobilneGG - archiwum / historia zapisac na komputerze (nie stracic przy aktualizacji)

    Witam!

    Pierw pare danych:
    Sony Ericsson Xperia Arc S -STOCK-
    Mobilne GG 2.3.0

    A teraz pytania:
    1. Da sie zapisac archiwum / historia rozmow na komputerze ?
    2. Czy przy aktualizacji na najnowsza wersje Mobilnego GG z google play storu (chyba to wersja 3.5.1) zostanie moje tymczasowe archiwum skasowane ?

    Zalezy mi na tym archiwum, dlatego jeszcze od dawna nie zaktualizowalem Mobilne GG bo nie jestem pewny czy skasuje sie one i zacznie sie od ''zera''...
    W dodatek planuje ''sformatowac'' komorke ale chce sie pierw upewnic zeby archiwum pozostalo.

    Naprawde bylbym wdzieczny jak mi ktos pomoze w tym!
    Pozdrowiam i dzieki z gory!

    PS: Slyszalem o archiwum On-Line, ale chcialbym je miec jakos w pliku na komputerze najlepiej, tak jak w GG na komputerze (archiwum.dat).

    #2
    Gdy nadinstalujesz stare GG wersją 3.5.1, wtedy wszystkie chaty jakie posiadasz, automatycznie się wyeksportują do archiwum online. O tym, że trwa eksport, będzie informować ikonka w pasku powiadomień. W razie, gdyby transfer został niespodziewanie przerwany (zanik internetu, crash aplikacji lub restart komóry) zostanie od automatycznie wznowiony od miejsca, gdzie się zakończył przy następnym połączeniu z siecią GG.
    Nie ma możliwości skopiowania archiwum do innego pliku na telefonie.
    Jak już zainstalujesz wersję 3.5.1 to miej na uwadze to, że gdybyś postanowił powrócić do wersji 2.3.0, to wtedy archiwum lokalne na telefonie zostanie skasowane.

    Komentarz


      #3
      Dziekuje za odpowiedz!

      Te archwium online nie da sie jakos zapisac na komputerze ? (np jako plik .txt lub .html)
      A przykladowo jezeli ROOT dam na moja komorke, to nie mam dostep na plik archiwum aktualnej wersji ? Bo cos slyszalem gdzies ze niby jest plik chat.db i tego da sie tylko za pomoca roota osiagnac...

      Pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        Jeśli masz roota to możesz wyciągnąć ten plik chats.db i można go wtedy otworzyć jakimś programem do przeglądania bazek SQLite. Najnowsza wersja tego pliku nie usuwa, więc możesz i tak spróbować wyexportować do archiwum online. Może się jakoś da z wersji na komputer wyekposrtować archiwum, po tym jak wersja komputerowa zaciągnie to archiwum online. Ale tego nie jestem pewny jak to działa w wersji desktopowej.

        Komentarz

        Pracuję...
        X