Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lokalizacja odebranych plików

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Lokalizacja odebranych plików

    Witam korzystam z GG na Androidzie i ostatnio ktoś wysłał mi plik była to fotka która bez problemu została pobrana ale nie wiem gdzie to zdjecie się znajduje. Bez problemu jest otwierane w gg ale nie chce mi się za każdym razem wchodzić w archiwum i szukać. Z góry dziękuje za pomoc muszę mieć ten plik.

    #2
    Pliki są zapisywane w GGdysku w zakładce odebrane. Jeśli twój telefon posiada opcję zapisu w galerii, to wystarczy wyświetlić zdjęcie i je zapisać w telefonie. Zaznaczam, że do GGdysku masz dostęp również z GG11 i strony gg.pl, więc możesz obejrzeć zdjęcie z poziomu komputera.

    Komentarz


      #3
      Pliki znajdziesz w katalogu "/sdcard/Android/pl.gadugadu"
      Najlepiej, tak jak ja, szukać pliku po rozszerzeniu. Czyli w wyszukiwarke wpisujemy "*.jpg". Zdjęcie można przekopiować do innego kaalogu.

      Wytaptane z mojego Ace'a (CM9) za pomocą Tapatalk 2

      Komentarz


        #4
        Sciagnij sobie Total Commander tam bez problemu znajdziesz
        CzatGG: Kliknij!
        Moje GG: Kliknij!

        Komentarz


          #5
          Przysłane zdjęcia

          Witam,

          Jak zapisać przysłane przez inną osobę zdjęcia? Mam możliwość otwarcia i tylko tyle. W aplikacjach typu galeria nie mam możliwości zapisu, tylko ustawienia np. jako tapety. Chciałbym mieć możliwość zapisania jpg'ów. W komputerowej wersji nie ma z tym problemu, a jak to zrobić tutaj?

          Pozdrawiam.

          Komentarz

          Pracuję...
          X