Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powrót do rozmowy po naciśnięciu home

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powrót do rozmowy po naciśnięciu home

    Po dzisiejszej aktualizacji zmieniło się przywrócenie gg po uprzedniej minimalizacji okna rozmowy poprzez naciśnięcie home. Wraca na główny widok, a nie bezpośrednio z powrotem do rozmowy. To irytuje, że teraz za każdym razem trzeba teraz klikać kilka razy, żeby wrócić do prowadzonej rozmowy.

    #2
    U mnie od dawna tak jest. Nawet na 2.3 na tablecie tak było.

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      Nie potwierdzam, u mnie nic takiego nie zachodzi. Można więcej szczegółów? Może zwyczajnie macie mało wolnej pamięci RAM w telefonie?

      Komentarz


        #4
        Gdybym miał aparat, to bym nagrał filmik

        Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

        Komentarz


          #5
          Było tak: piszę wiadomość, naciskam przycisk home, wraca do pulpitu. Ktoś odpisał, to dotykam skrót do gg na pulpicie i powraca od razu do rozmowy (czyli widzę to, co przed naciśnięciem home).

          Teraz: piszę wiadomość, naciskam przycisk home, wraca do pulpitu. Ktoś odpisał, to dotykam skrót do gg na pulpicie i powraca, ale do ogólnego widoku. Żeby wrócić do rozmowy, muszę albo odszukać osobę, z którą pisałem, albo wybrać ostatnie rozmowy i wybrać tę, którą prowadziłem przed naciśnięciem home.

          Mam nadzieję, że jest teraz już klarowne, o co kaman. Wprowadziła to wczorajsza aktualizacja. Powinno być tak, że wraca tego samego miejsca, które było przed minimalizacją..

          Jeżeli to ważne, 4.1.2 na sgsII.
          Ostatnio edytowany przez ender140; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #6
            Aaa.. Myślałem, że chodzi o przytrzymanie home i ikonka GG
            Mi na 3.7.0 wraca ;P

            Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

            Komentarz


              #7
              4.1.2. to android wersja gg to 3.7.0.20059

              Komentarz


                #8
                Ale jak ktoś napisał to po co klikać w ikonę skoro od tego służy powiadomienie? Ikona IMO powinna przywracać aplikację do głównego ekranu. Jeśli chcemy przywrócić aplikację do poprzedniego widoku to wystarczy przytrzymać Home i wybrać aplikację z listy - to chyba dedykowane rozwiązanie.

                Komentarz


                  #9
                  A po to, że skrót mam duży na środku pulpitu, a powiadomienie trzeba przewijać Natomiast używanie przytrzymania home pokazuje ostatnie aplikacje, jak ktoś korzysta dużo, to gg ląduje daleko na liście. No ok, czyli będę musiał zmienić przyzwyczajenia. Chociaż nie wiem, po co to było zmieniać, mniej wygodne to dla mnie.

                  Edit: Zachowanie wróciło do poprzedniego stanu, mimo, że nic z telefonem nie robiłem. Nie mam pojęcia, co było przyczyną, wi-fi miałem wyłączone. Problem zatem uważam za rozwiązany.
                  Ostatnio edytowany przez ender140; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X