Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Share - rozmowa gg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Share - rozmowa gg

    Dlaczego jak używam opcji Share w przeglądarce w celu przesłania linka osobie na liście kontaktów, to mogę to zrobić tylko do osób dostępnych ?. Nie ma możności szybkiego udostępnienia wiadomości poprzez Share osobie będącej w statusie niewidocznyn bądź niedostępnym.

    #2
    Tak samo nie wyślę pliku do osoby niewidocznej...
    Musze ja prosic, zeby zrobila sie dostepna, i dopiero wtedy wyslac plik. Jest to wkurzające.

    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


      #3
      W najbliższych tygodniach ulepszymy sposób wysyłania plików (będzie można również do osób niedostępnych), jednak nie będzie tego jeszcze w przyszłotygodniowym wydaniu, proszę o cierpliwość.
      sigpic 5GB
      http://www.gg.pl/info/pobierz/

      Komentarz


        #4
        No i wczoraj ponownie musialem prosic kolege, aby ustawil status "Dostepny"
        Ciekawe, ze z komunikatora Tlen.pl mozna wyslac wszystko do osoby niedostepnej...

        Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

        Komentarz


          #5
          Nie wiem o co chodzi, ale wysyłałem plik rar 180 mb do znajomego (on na PC). Gdy pasek wysyłania doszedł do końca, to pojawił się na 10 sekund pasek z jakimś przetwarzaniem, po czym, gdy to dobiegło do końca, napis 'Oczekiwanie na akceptację'. Znajomy nie dostał żadnego komunikatu o akceptacji na PC. ???
          Po co to wysyła (bez początkowej akceptacji) tracąc mój czas i dopiero po wysłaniu chcę coś akceptować nie wyświetlając komunikatu o owej akceptacji.

          Komentarz


            #6
            Ref

            Komentarz

            Pracuję...
            X