Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Od zawsze mówiłem, że GG jest nieprzystosowane do tabletów. Na prośbę niektórych z was zrobiliśmy tę wersję tak, by można ją było ściągnąć z Android Marketu. Mamy jednak świadomość, że nadal jest problem z systemowym "Menu", którego nie ma na tabletach i zawsze mówiłem, że to jest główny problem, dlaczego niechętnie udostępniamy ją w Markecie na tablety. Przeróbki, by przystosować w stu procentach aplikację będą dla nas czasochłonne. Będziemy to robić, ale powoli. Więc prosiłbym o nie wpisywanie, że coś nie działa na tabletach, gdyż my mamy tę świadomość, ale teraz tego nie przystosujemy.

    ---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

    @Arkanine Ta czcionka nie jest większa, tylko jest czarniejsza.

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    strasznie brakuje tych opcji przesyłania plików/zdjęć na tabach a są potrzebne

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    Brak jeszcze zakładanie nowego konta :]

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    emotikonki wybierane z menu nie działają na tabletach, które nie mają przycisku sprzętowego menu.
    W ogóle nie ma dostępu do opcji wyślij plik czy wyślij zdjęcie tak jak widać to na tym screenie http://media2.pl/g/0/28195.jpg

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    oby nie, nie od tego jest komunikator

    Zostaw komentarz:


  • Bestia.
    odpowiedział(a)
    będą prezenty?

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    przydałaby się opcja wyłączenia wibracji w grach GG, bo tak właściwie to nie wiem po co one są w tych grach...

    Zostaw komentarz:


  • Wikix
    odpowiedział(a)
    Witam.

    W wersji 3.3.1 występuje błąd po wygaszeniu ekranu, a mianowicie konto zostaje wylogowane, a ponowna próba połączenia trwa bardzo długo.
    Dodatkowo, gdy osoba, z którą rozmawiam zmieni status, nie zmienia się on w oknie rozmowy. Aby tak się stało, należy wyjść do listy kontaktów i ponownie wejść do rozmowy, co jest dość uciążliwe. Wiadomości są wysyłane i odbierane z dość dużym opóźnieniem, czasami trzeba czekać kilka minut. Zauważyłam, że skutkuje zmiana statusu na "niedostępny" i ponowne zalogowanie, aby wiadomości szybko doszły do odbiorcy.

    Moim zdaniem skórka z wersji 3.3.1 jest lepsza niż ta z 3.4.0, chociaż to sprawa indywidualna, którą mogłoby rozwiązać dodanie tych trzech wariantów kolorystycznych do ustawień. Poza tym uważam, że przewijanie okna rozmowy z wersji 3.3.1 było dobre i przydałoby się w wersji 3.4.0.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    a no faktycznie

    ---------- Post added 23.07.2012 at 00:33 ---------- Previous post was 22.07.2012 at 23:19 ----------

    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Emotki nie mogłyby się animować. Zabiłoby to starsze urządzenia. Łatwo zrobić test: Wysłać sobie wiadomość, która będzie zawierać same emotki na cały ekran i zobaczyć jak działa w takim wypadku przewijanie okna rozmowy.
    przewijanie okna rozmowy działa bardzo dobrze nawet przy większej ilości emotek, ponieważ podczas przewijania emotki przestają się animować

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    na liście kontaktów -> przycisk Menu -> Konferencja (czy jakoś tak)

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    kompletnie zmienie temat;P jest na GG możliwość rozpoczęcia konferencji?? chodzi mi oczywiście o założnie konferencji na Androidzie bo nie mogę się doszukać takiej opcji...

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez DarekWa Zobacz posta
    tablety nie mają takiego przycisku
    Zauważyłem to może będzie to wkróttce możliwe lecz jestem za wprowadzeniem aby było powiadomienie ze statusu niedostepny tak jak zawsze było w wersji desktopowej

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    To ja z innej beczki.
    Brak w strefie na Androida wyboru, jak to jest w wersji desktopowej, kto ma widzieć wpisy - wszyscy, czy ktoś z listy.

    Zostaw komentarz:


  • Arkanine
    odpowiedział(a)
    Teraz widzę ze ucięli mi nagłówek... Waski, paczaj, wyraźnie widac różnice. I sorry za gow... kupowy hosting ale z fona to bieda....
    imageshare.pl/?di=ECOW
    imageshare.pl/?di=XXYZ
    Ostatnio edytowany przez Arkanine; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    tablety nie mają takiego przycisku

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X