Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez c0d3r Zobacz posta
    Kolejny blad po dodaniu nowego kontaktu jest on na samym dole listy jako dostepny pozostle kontakty ktore mialem juz dodane pokazuja sie na gorze
    Dodałeś na listę albo bota, które są sortowane na dół, albo wszystkie inne kontakty masz zagwiazdkowane.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    @Tomek016
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Prosiłbym o informacje o znalezionych błędach w tym wątku na forum.

    Jeśli pojawił się komunikat "Aplikacja GG (proces pl.gadugadu) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie." to prosiłbym o przesłanie mi logów z tego zdarzenia. Aby przesłać logi, należy:
    • Zainstalować z Google Play aplikację aLogCat
    • W ustawieniach aplikacji ustawić "Level" na "Error"
    • W głównym oknie aplikacji aLogCat wybrać menu -> Save
    • Zapisany na karcie pamięci plik przesłać mi na priv

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Kolejny blad po dodaniu nowego kontaktu jest on na samym dole listy jako dostepny pozostle kontakty ktore mialem juz dodane pokazuja sie na gorze

    Zostaw komentarz:


  • Tomek016
    odpowiedział(a)
    Ta nowa weraja w sklepie play jest beznadziejna :/ Co chwile wymusza zamkniecie :/ Zrobcie cos z tym

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Odnośnie 3.3.0.20003:
    - w Ustawieniach na samym dole jest zbędna belka (pod "O programie")
    - Poczta jest biała na ciemnym motywie
    - Okno tworzenia konferencji ma białe tło na ciemnym motywie

    W oknie rozmowy moje wiadomości mają żółtą czcionkę - why?

    Zostaw komentarz:


  • Pomurnik
    odpowiedział(a)
    Nadal mam malutkiego buga, że jak przyjdzie od kogoś wiadomość (nie wiem czy ma na to wpływ, że podczas jej wysyłania do mnie, nie jestem zalogowany), to treść wiadomości widzę na pasku powiadomień, a w "rozmowach" i aktywnej karcie kontaktu już nie. Żeby w całości odczytać wiadomość muszę wejść w archiwum online. I nie zdarza się to cały czas, tylko sporadycznie

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Aplikacja dziala poprawnie

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    DarekWa, poproszę o logi z tego błędu. Dodałem instrukcję jak to się robi w tym wątku: http://forum.gg.pl/showthread.php?16...GG-wersja-BETA

    EDIT: Jednak nie musisz dawać nam logów. Odtworzyliśmy problem na tabletach.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez arkanis Zobacz posta
    v. 19602 wysypuje sie na galaxy tab 10.1 po zalogowaniu. (andro 3.2, kernel 2.6.36.3)
    wersja 3.3.0.20000 nadal się wysypuje przy uruchamianiu

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    W Ostatnich Rozmowach wiecznie mam max 3 wpisy, przy czym 2 to zawsze stara konferencja sprzed tygodnia. Tak jakby nie synchronizowało aktywnych rozmów.

    Zostaw komentarz:


  • Pomurnik
    odpowiedział(a)
    Lista ostatnich rozmów czyści się całkowicie sama, czasami są tam pokazane brednie, np. ostatnia rozmowa z kimś odbyła się niby 3 lata temu, a tego kontaktu nie mam dłużej niż 3 miesiące. wracam do wersji ...102.
    Ostatnio edytowany przez Pomurnik; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    Nowa wersja GG v3.3.0.19642 jest straszna, po aktualizacji z wersji GG v3.3.0.19102 cały czas zamyka aplikacje. Próba instalacji aplikacji GG (GG v3.3.0.19642) na nowo pokazała mi czarną skórke w której, pisze czarną czcionka po czarnym tle:-\.

    Zostaw komentarz:


  • Arkanine
    odpowiedział(a)
    bug:
    przy zmianie opisu okienko buguje na x8 stock 2.1. Klawiatura ekranowa nachodzi się z przyciskami Ustaw i Anuluj i uniemozliwia zmianę opisu.

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Udostępniam link do folderu z poprzednimi wersjami (trzeba będzie gdzieś w widoczne miejsce wstawić). Będzie aktualizowany na bieżąco
    https://www.cubby.com/p/badc5767d711...894b1bb5e4/MGG

    Co do GG Dysku: tam trzeba dwa razy więcej klikać, żeby coś pobrać

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    dzięki,
    ale zastanawiam się po co jest GG dysk w takich sytuacjach...
    Ostatnio edytowany przez DarekWa; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X