Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez zezol Zobacz posta
    Gdzie te kolorowe ikonki? Mam na myśli ikonę statusu.
    Wejdź w Ustawienia.

    Zostaw komentarz:


  • zezol
    odpowiedział(a)
    Gdzie te kolorowe ikonki? Mam na myśli ikonę statusu.

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    To tablet Acer Iconia Tab A500 system Android 3.2.1

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Mógłbyś podać co to za telefon i jakie oprogramowanie na nim jest?

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    Musiałem wrócić do wersji GG v3.1.0.17433 (29.02.2012) ponieważ gdy pisałem z kimś albo nie widziałem co pisze bo napis "Napisz...", był warstwa ponad tym co pisze i gdy napisałem więcej niż ten napis to pokazywało dopiero co wprowadziłem, ale gdy zmazywałem to co napisałem tekst był statyczny, dopiero jak wysłałem to widziałem co i ile z tego zmazałem. Wersja która powoduje u mnie błąd to: GG v3.1.0.17515 (6.03.2012)

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    O podwójnych wiadomościach wiemy. Są dwa powody tego. Jeden już został poprawiony, drugi dopiero w następnym tygodniu. Dzisiaj będzie aplikacja z poprawionym problemem ulubionych kontaktów oraz możliwością przeniesienia na kartę sd.

    Zostaw komentarz:


  • the_mask
    odpowiedział(a)
    Potwierdzam błąd podwójnych wiadomości które ktoś napisał podczas gdy mieliśmy wyłączony komunikator.

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez macandy Zobacz posta
    Obsłużyć można z poziomu beta.gg.pl wchodząc w katalog i rozwijając opcje na górze po prawej.
    Ale odebrać uprawnień nie można. Po zatwierdzeniu nie da się odhaczyć tego zielonego ptaszka.

    Zauważyłem nowy problem i wiążę go z GG. Kilka razy telefon zawiesił mi się w momencie odbierania połączenia. Po odebraniu słychać w słuchawce głośne BUUUUUU i telefon się zawiesza. Po chwili proces telefonu przestaje odpowiadać i mogę czekać wysłać informację i takie tam. Telefon trzeba zrestartować bo już w pełni nie będzie pracował. Zdarza się to tylko gdy GG jest włączone, więc zakładam że to jego wina. W rejestrze połączeń nie ma wzmianki o połączeniu. Nie zdążyło się zapisać.
    Ostatnio edytowany przez Boss; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dodanie informacji

    Zostaw komentarz:


  • macandy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
    + czcionka jest zależna od motywu (tekst pod plikami jest niewidoczny)
    Dzięki, to nie pasek jest rozciągnięty tylko guzik się spłaszczył

    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Dane w chmurze. Mogę stworzyć katalog. Udostępnić go wybranym znajomym, ale nie mogę odebrać już danych uprawnień. Jeżeli ktoś skasuje udostępniony katalog nie może go ponownie aktywować, a ja nie mogę mu go ponownie udostępnić bo dalej figuruje jako udostępniony. Jedyna możliwość to skasować go całkowicie łącznie z plikami i utworzyć go od nowa, wgrać pliki i ponownie wszystkim udostępniać.
    Obsłużyć można z poziomu beta.gg.pl wchodząc w katalog i rozwijając opcje na górze po prawej.

    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Jak coś wgram do katalogu publicznego to z tego co rozumiem w czasie prowadzenia rozmowy powinienem mieć możliwość podania linku do tego. Nie ma takiej opcji ani w telefonie, ani na stronie. Jak w telefonie wybiorę opcję link publiczny to mam możliwość udostępnienia pliku (linku do niego) każdym kanałem komunikacyjnym oprócz GG.
    Na razie faktycznie tego nie ma. Z opcji udostępnienia pliku znajomym jest jeszcze katalog "Dla znajomych", tyle że muszą mieć oni wtedy dostęp do Dysku.

    Zamieszczone przez Boss Zobacz posta
    Gdy przeglądam pliki z dysku zapisują się one do android/data/pl.gadugadu/cache/downloads/jakiś_stek_bzdur_i_pierdół_jako_nazwa_folderu i nie czyści się to automatycznie. Przydała by się taka opcja.
    Cache aktualnie dobiera swój rozmiar dynamicznie. Niedługo pojawi się więcej opcji w Ustawieniach.

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Widzę iż podwójne wiadomości są nadal, ale nie zawsze. Nie każda linia przychodzi podwójnie.

    Dane w chmurze. Mogę stworzyć katalog. Udostępnić go wybranym znajomym, ale nie mogę odebrać już danych uprawnień. Jeżeli ktoś skasuje udostępniony katalog nie może go ponownie aktywować, a ja nie mogę mu go ponownie udostępnić bo dalej figuruje jako udostępniony. Jedyna możliwość to skasować go całkowicie łącznie z plikami i utworzyć go od nowa, wgrać pliki i ponownie wszystkim udostępniać.

    Samo GG nie ma opcji udostępniania znajomym? Tylko przez stronę? Jak coś wgram do katalogu publicznego to z tego co rozumiem w czasie prowadzenia rozmowy powinienem mieć możliwość podania linku do tego. Nie ma takiej opcji ani w telefonie, ani na stronie. Jak w telefonie wybiorę opcję link publiczny to mam możliwość udostępnienia pliku (linku do niego) każdym kanałem komunikacyjnym oprócz GG.
    Gdy przeglądam pliki z dysku zapisują się one do android/data/pl.gadugadu/cache/downloads/jakiś_stek_bzdur_i_pierdół_jako_nazwa_folderu i nie czyści się to automatycznie. Przydała by się taka opcja.

    Chyba jeszcze się odezwę.

    //SaperR: Nie piszemy postu pod postem
    Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: post pod postem

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)

    + czcionka jest zależna od motywu (tekst pod plikami jest niewidoczny)
    Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • macandy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
    2. Szara belka nad listą plików jest rozciągnięta.
    Mógłbyś podać więcej szczegółów i/lub zrobić screena?

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    W Wersji GG v3.1.0.17433 (29.02.2012), na Acer Iconia A500 jak klikne po prawej stronie na pierwszego ludzika wyskoczy mi "Wpisz numer GG" - dalej pisze czarnymi cyframi po czarnym tle. Na pasku powiadomień mam słoneczko które jest szare.

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    na Samsung Galaxy Tab 10.1 w widoku poziomym całe GG się rozjeżdża. Po lewej stronie Słoneczko ze statusem, pod nim szary pas. Po prawej kontakty, brakuje opcji dodawania opisu. Całość nie trzyma się kupy

    Zostaw komentarz:


  • the_mask
    odpowiedział(a)
    W najnowszej wersji gry nie działają. Wywala błąd

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X