Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Nie pogardziłbym opcją ukrycia prezentów na liście kontaktów
    http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

    Komentarz


      #62
      W markecie jest wersja 17695, na forum 17641. Dlaczego mam wrażenie że wersja z forum jest nowsza? Np ma kolorową ikonę na belce statusu, a wersja marketu nie.

      Komentarz


        #63
        Tak przypadkiem wyszło

        Komentarz


          #64
          Dlaczego niemoge pobrac tej wersji z forum ??

          Komentarz


            #65
            Zamieszczone przez Tomek016 Zobacz posta
            Dlaczego niemoge pobrac tej wersji z forum ??
            Proszę opisz co sie dokładnie dzieje?

            Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk
            http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
            Kliknij, a dowiesz się więcej.

            Komentarz


              #66
              Zamieszczone przez Andrzej-master Zobacz posta
              Proszę opisz co sie dokładnie dzieje?
              Klikam link i błąd 404-Not Found

              Komentarz


                #67
                Dzięki za informacje. Już naprawione
                http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
                Kliknij, a dowiesz się więcej.

                Komentarz


                  #68
                  Czy ta wersja na forum jest nowsza od tej w google play??

                  Komentarz


                    #69
                    no i pod http://mtest.gadu-gadu.pl/beta/mgg.apk jest starsza wersja niż w markecie. Czy nie możecie odblokować w markecie aplikacjię na tablety a pod linkiem oczywiście zaktualizować appkę?

                    Komentarz


                      #70
                      O co chodzi w alarmie? Wchodzę w aplikacje i uruchamiam alarm. Podaje datę, godzinę, tekst i zaznaczam powtarzalność alarmu. O zdeklarowanym czasie wychodzi mi komunikat o alarmie, ale bez żadnego dźwięku. Więc jaki ma sens ten alarm? Żaden. Myślałem że mogę ustawić np alarm Wyłącz Jajka i oglądać telewizję. Ale z powodu braku powiadomienia dźwiękowego staje się bezużyteczny.
                      Po kliknięciu w informację o alarmie mamy pytanie czy otworzyć aplikację czy jakoś tak. Klikam aby otworzyć, wyskakuje mi napis iż aplikacja jest ładowana, znika i ekran robi się biały. Muszę kliknąć w te kropki aby przenieść się do spisu aplikacji. Alarm jest podświetlony na czerwono.
                      Chyba coś nie teges z tym alarmem, albo ja go nie ogarniam.

                      Komentarz


                        #71
                        Możliwosć czyszczenia ostatnich rozmów oraz uprawnienia GGdysku

                        Moja propozycja to wprowadzenie możliwości czyszczenia całkowicie Ostatnich/Rozmów. Archiwum mam wyłączone a w tej zakładce Ostatnie/rozmowy widnieją mi wpisy z kilku miesięcy. To jest bardzo ale to baaaardzo zbędne dla mnie. Nie idzie tego wykasować ani w przeglądarce, ani na PC ani na Androidzie. SZKODA!

                        Na androidzie nie ma możliwości nadania uprawnienia do danego folderu. Można to zrobić tylko na PC lub przeglądarce. Skoro w Androidzie można dodać folder to powinna być również opcja nadania uprawnienia do takiego folderu.


                        Baaaaardzo proszę o wprowadzenie tej opcji czyszczenia ostatnich rozmów.

                        Komentarz


                          #72
                          W Ostatnich powinny być jedynie rozmowy z ostatniego tygodnia, o ile dobrze pamiętam. Po świętach przyjrzę się problemowi.

                          Komentarz


                            #73
                            Niestety ale ja posiadam rozmowy aż z 4 listopada tamtego roku. Bardzo przydałoby się usunięcie tych informacji (możliwość wyczyszczenia). Bardzo bym prosił o podjęcie się wprowadzenia opcji "czyszczenia" tak jak to jest z powiadomieniami w przeglądarce. Oczywiście czyszczenie tych informacji byłoby mile wskazane na PC i na Androida bo najwięcej osób korzysta właśnie z tych dwóch opcji.

                            Komentarz


                              #74
                              Ostatnia opcja czyli trzy kropki na górnym pasku to jakieś dodatki. Świetnie tylko na co one skoro przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat iż są one zablokowane na tą platformę. Albo są i są funkcjonalne, albo je usuńcie. Na co mi np. gry, piaskozamek skoro nawet tego nie uruchomię?

                              Komentarz


                                #75
                                Lista tych aplikacji jest spójna z listą na wersji Desktopowej GG. Dlatego są tam pozycje, które z komóry są niemożliwe do uruchomienia.
                                Co do dawnych wpisów, z którymi ma problem largusek, to będzie zmiana prezentacji tych rozmów.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X