Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dodaliśmy skrót w nowe miejsce (to górne na twoim screenshocie), żeby zastąpić strzałkę wysyłania, która nic nie robi, dopóki pole tekstowe jest puste. Ale zostawiliśmy też w starym miejscu, dla tych którzy się już przyzwyczaili.

    Komentarz


      Gdzie znikła opcja moźliwości wyłączenia autostartu aplikacji?

      Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2
      c0d3r.eu Zapraszam

      Komentarz


        To teraz działa na pushach, więc aplikacja zostanie wybudzona przez system, jeśli przyjdzie nowa wiadomość. Nie ma potrzeby, by aplikacja łączyła się z GG po uruchomieniu tel.

        Komentarz


          To czemu mi sie włacza z startem systemu

          Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2
          c0d3r.eu Zapraszam

          Komentarz


            Raczej nie za każdym razem. W autostarcie siedzi po to, że czasem pushid się zmienia. Wtedy jest na chwilę uruchamiane połączenie, by wysłać nowe pushid. Przy okazji wtedy ustawiana jest ikona w pasku na górze. Możesz albo się wylogować i wtedy nie będzie tej ikony, albo ustawić sobie w opcjach, by nie pokazywać ikony statusu.

            Komentarz


              Niestety nie na ręke mi trzeba się cofnąć do poprzedniej trudno zobaczymy moźe się to zmieni

              Wysłane z mojego Mini2 za pomocą Tapatalk 2
              c0d3r.eu Zapraszam

              Komentarz


                Według mnie opcja "wyjdź" powinna całkowicie zamykać GG ("procesy" itp. też powinny być wyłączone), a nie jak to jest dotychczas, że kliknę w opcję "wyjdź" na telefonie, wchodzę na komputer i piszę na gg, a wtedy na telefonie też przychodzą wiadomości. Trochę to dziwne.. Właściwie do czego służy ta opcja "wyjdź"? Dla mnie w obecnej formie ta funkcja jest bezużyteczna, no chyba, że o czymś nie wiem.

                Komentarz


                  Masz najnowsza wersje?

                  Komentarz


                    Tak, zarówno najnowszą wersję GG, jak i Androida. Gdy te powiadomienia z GG na telefonie zaczęły mnie już na prawdę irytować to znowu wszedłem w GG i nacisnąłem kolejny raz "wyjdź" i od tej pory już się nie pokazywały. Być może też dlatego, że bateria pomału mi padała i włączył się tryb oszczędzania energii.

                    Edit:
                    1. Czy jest możliwość ustawienia hasła "dostępowego" do GG? Jeśli nie, to czy planowana jest taka funkcjonalność?
                    2. Czy jest możliwość ustawienia stanu początkowego (podobnie jak to jest wersji na PC)?
                    Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      Po napisaniu czegoś np a i usunięciu tego a strzałka zostaje a jak ma tak być to fajnie byłoby gdyby to wracało na aparat znów:p
                      1 nie ma
                      2 jak możesz ustawić stan początkowy jak gg działa cały czas chyba że po wyjściu i ponownym uruchomieniu apli ale to też nie ma
                      CzatGG: Kliknij!
                      Moje GG: Kliknij!

                      Komentarz


                        Właśnie głupia ta zmiana z tym wysyłaniem zdjęć, bo ja często klikam na strzałkę, gdzie nic nie jest napisane (albo telefon sie zetnie, i kilka razy sie kliknie) za kazdyn razem do aparatu wyrzuci

                        PS. Dodajcie opcje w ustawieniach, aby to wyłaczyć...

                        Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
                        Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          A dlaczego klikasz na strzałkę jak nic nie jest napisane? (Pomijając przypadek, kiedy telefon się zetnie.)

                          Komentarz


                            Tak z nudów, jak czekam na odpowiedź

                            Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

                            Komentarz


                              Wracając trochę do mojej wcześniejszej wypowiedzi, to czy w "niedługiej" przyszłości planowane jest wprowadzenie hasła, aby dostać się do GG? Widziałbym to tak, że po włączeniu telefonu, a następnie uruchomieniu GG podawalibyśmy to hasło, oraz gdy włączylibyśmy GG po wcześniejszym kliknięciu w opcję "wyjdź". Da się to zrealizować? Nie ukrywam, że zależy mi na tym. Oczywiście powinno być do wyboru, kto chce żeby go automatycznie logowało, a kto chce za każdym razem podawać hasło.

                              Komentarz


                                ale przecież jest hasło do numeru gg to po co jeszcze do samej aplikacji?
                                CzatGG: Kliknij!
                                Moje GG: Kliknij!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X