Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
    Pisałem zgłoszenia do aplikacji google i też nie wiem co poprawili, ale poprawili. Poza tym jak już pisałem dotąd działało a tylko przy Material Design jest kłopot, więc dlatego sądzę, że to nie wina fona, tylko kodu ( nie wiem czyjego - gg, czy Material Design ).

    Zresztą - jak ktoś chce sprawdzić i zna się na tym to można porównać i zobaczyć co poprawili i jak. W aplikacji Google Keep nadal jest crash ( nie zgłaszałem ) a w Google+ już nie.
    To raczej będzie w ich kodzie, w bibliotece od Material Design. To, że ich aplikacje zaczęły działać to dobry znak - pewnie już wewnętrznie poprawili tę bibliotekę. Będziemy aktualizować, jak tylko pojawi się nowa wersja.

    Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
    Przy okazji - w ciemnych motywach w opcjach ustawień okienka wyboru i " ptaszki " powinny być jak czcionka - białe. Obecnie są czarne więc i słabo widoczne
    Dzięki. Wiemy o tym, ale to też niestety nie w naszym kodzie. Ustawienia są rysowane przez system i z jakiegoś powodu nowa biblioteka nie ustawia właściwego koloru ptaszków. Mamy nadzieję, że to też Google poprawi po stronie biblioteki.

    Komentarz


      Bardzo bym prosił o możliwość wyłączenia w ustawieniach "Pokaż pogląd wiadomości". Mam tu na myśli to, że gdy ktoś napisze do nas wiadomość jej treść nie pojawiała się w centrum powiadomień, na ekranie blokowania tylko żeby np. wyskakiwał napis: "Użytkownik xyz wysłał(a) do Ciebie wiadomość".

      Komentarz


        Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
        Macie dokładnie ten sam błąd co większość aplikacji od Google.
        Użycie w LG L9 ( P760 ) klawisza funkcyjnego - prawy dotykowy co wywołuje normalnie opcje menu - powoduje crasch aplikacji
        Mógłbyś dołączyć do bety OpenFM i sprawdzić, czy wciśnięcie menu powoduje również tam crasha? Chyba wiemy jak obejść ten błąd, tylko niestety nie mamy urządzeń do testów.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Talers555 Zobacz posta
          Bardzo bym prosił o możliwość wyłączenia w ustawieniach "Pokaż pogląd wiadomości". Mam tu na myśli to, że gdy ktoś napisze do nas wiadomość jej treść nie pojawiała się w centrum powiadomień, na ekranie blokowania tylko żeby np. wyskakiwał napis: "Użytkownik xyz wysłał(a) do Ciebie wiadomość".
          Skoro piszesz o powiadomieniach na ekranie blokowania, to zakładam, że masz Androida 5.0, bo tylko on je tam pokazuje. Czy rzeczywiście przeszkadza Ci też treść powiadomień już po odblokowaniu ekranu? Pytam, bo Android 5.0 umożliwia kontrolowanie tego, co pokazują powiadomienia na ekranie blokowania. Czyli moglibyśmy stworzyć "prywatną" wersję na ekran blokowania, ale po odblokowaniu pokazywać już pełną treść. Takie coś by spełniało Twoje oczekiwania?

          Komentarz


            Zmieniliśmy też trochę jak wyświetlamy czasy przy wiadomościach i pomiędzy nimi w rozmowie. Mamy nadzieję, że dla większości osób to będzie niezauważalna zmiana, ale dajcie znać, jeśli Waszym zdaniem jest teraz gorzej.

            Komentarz


              Zamieszczone przez MarcinK Zobacz posta
              Skoro piszesz o powiadomieniach na ekranie blokowania, to zakładam, że masz Androida 5.0, bo tylko on je tam pokazuje. Czy rzeczywiście przeszkadza Ci też treść powiadomień już po odblokowaniu ekranu? Pytam, bo Android 5.0 umożliwia kontrolowanie tego, co pokazują powiadomienia na ekranie blokowania. Czyli moglibyśmy stworzyć "prywatną" wersję na ekran blokowania, ale po odblokowaniu pokazywać już pełną treść. Takie coś by spełniało Twoje oczekiwania?
              Tzn. nie mam jeszcze androida 5.0, ale moja Motorola Moto G już pewnie niedługo go otrzyma, a miałem okazję zobaczyć jak działają powiadomienia na nowym androidzie, dlatego wolałem napisać o tym zawczasu. Wracając do tematu osobiście wolałbym, aby treść wiadomości nie była pokazywana nawet po odblokowaniu ekranu, tylko żeby wyświetlał się komunikat o nadejściu wiadomości i od którego znajomego (mniej więcej tak jak napisałem to wyżej), ale jeżeli nie byłoby to możliwe, bądź jest z tym dużo roboty, to byłbym wdzięczny chociaż za niepokazywanie treści wiadomości na ekranie blokowania, bo to byłoby już naprawdę nieco irytujące. Podsumowując spełniałoby to moje oczekiwania, ale nie w 100%.

              Ps.
              Kolejne propozycje:
              1. Po przyjściu wiadomości mogłoby się wyświetlać okienko popup z otrzymaną wiadomością do szybkiego odpisania na nią. Oczywiście do włączenia, bądź wyłączenia w opcjach.
              2. Pisałem już chyba o tym, ale dalej brakuje mi zabezpieczenia programu na hasło. Zdaję sobie sprawę, że wiele popularnych komunikatorów tego nie oferuje, ale jest to przynajmniej dla mnie potrzebne. Nie chciałbym, aby ktoś czytał moje kilkuletnie archiwum Rozumiem, że są specjalne aplikacje do tego, ale jednak takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje. Powinno to wyglądać mniej więcej tak, że przy pierwszej próbie logowania do GG wyskakuje pytanie czy chcemy być logowani automatycznie. Po wybraniu "tak", będzie to wyglądało jak dotychczas, po wybraniu "nie", będziemy przy każdej próbie uruchomienia GG pytani o hasło (podobnie jak jest w wersji na PC).

              Miło widzieć, że GG dalej się rozwija

              Komentarz


                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                Mógłbyś dołączyć do bety OpenFM i sprawdzić, czy wciśnięcie menu powoduje również tam crasha? Chyba wiemy jak obejść ten błąd, tylko niestety nie mamy urządzeń do testów.
                Z tego co wiem, to jestem w beta testerach do Open FM - a przynajmniej mam tą wersję chyba 2.1.2.20055 ( wg Google Play ) i w tej wersji klawisz funkcyjny jest nieaktywny. Nie daje ani crasha ani też nie wywołuje menu.

                Komentarz


                  @Talers555 Dzięki za obszerną odpowiedź i wszystkie sugestie. Myślę, że prywatną wersję powiadomienia na ekran blokowania będziemy musieli zrobić prędzej czy później (na razie się nie śpieszymy, bo wciąż niedużo osób ma 5.0). Ale w trakcie dyskusji powiem o Twojej sugestii, że chciałbyś mieć możliwość "prywatnego" powiadomienia także po odblokowaniu. Temat ustawiania hasła do profili mamy na tapecie od dłuższego czasu, rzeczywiście wiele osób zgłasza taką potrzebę. Mam nadzieję, że też prędzej czy później uda nam się znaleźć czas na tę funkcjonalność, ale nie mogę nic obiecać kiedy.

                  I propsy za wybór telefonu Całej mojej rodzinie też doradzałem Moto G i wygląda na to, że dostaniecie Lollipopa szybciej niż moje Moto X.
                  Ostatnio edytowany przez MarcinK; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    po kliknięciu menu tego w telefonie wywala gg
                    CzatGG: Kliknij!
                    Moje GG: Kliknij!

                    Komentarz


                      Wiemy. Będzie poprawione w następnej wersji.

                      Komentarz


                        to dobrze że wiesz bo się bałem że nie wiesz ufff
                        i jeszcze jak się kliknie kopertę że ktoś nas nie ma w kontaktach
                        CzatGG: Kliknij!
                        Moje GG: Kliknij!

                        Komentarz


                          Też już poprawione.

                          Komentarz


                            Skoro ktoś tutaj zagląda to kiedy zostanie naprawiona synchronizacja z mobilnego gg na pozostałe gg (web, desktop)?
                            I kto wymyślił taką durnotę jak zamiana ikonki aparatu na ikonkę do gier?
                            Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                            Komentarz


                              No dokładnie, ja nie aktualizuje GG przez takie coś. Nikt z gier nie korzysta, to je trzeba było tam wcisnąć.... A pomoc techniczna jak nie odpisywała, tak nie odpisuje.

                              Komentarz


                                zamiast ikonki gier lepszym rozwiązaniem jest ikona do wysylu plików w ogóle wersja beta ma pełno błędów z wyglądem
                                CzatGG: Kliknij!
                                Moje GG: Kliknij!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X