Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ikonka gry zamiast aparatu pojawia się jedynie, gdy masz aktualnie trwającą rozgrywkę z danym rozmówcą - czyli jeśli nie używasz gier, to jest po staremu.

    Komentarz


      Czyli teraz grając w gry nie będzie można pisać z grającą osobą bo nie będzie przycisku do wysłania wiadomości.
      I jak to wygląda teraz z synchronizacją, bo nie prędko będę miał możliwość sprawdzić ale nie daj Boże będę musiał się zalogować webowo i coś wysłać, a tam same niezapisane numery i szukaj kto jest kto...
      Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].
      Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

      Komentarz


        Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
        Czyli teraz grając w gry nie będzie można pisać z grającą osobą bo nie będzie przycisku do wysłania wiadomości.
        A jak jest teraz z ikonką aparatu? Nie można pisać z żadną osobą, bo nie można wysyłać wiadomości? Weź to zainstaluj i sprawdź, zamiast pisać głupoty i z góry nas obrażać.

        Komentarz


          Mam zainstalowane, dalej nie dostałem odpowiedzi na temat synchronizacji - od ponad miesiąca.
          Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

          Komentarz


            Czy chodzi o synchronizację ogólnie, czy chodzi jedynie o usuwanie kontaktów? Jakiś komunikat błędu się pojawia?

            Komentarz


              Żaden komunikat błędu. Jeżeli dodam kontakt na tel to nie zostaje wysłany na serwer i wersje web i desktop nie widzą kontaktu, często jeżeli próbuję dodać kontakt na tel i wysyłam zaproszenie to nie zostaje ono wysłane (tzn jeżeli wyślę zaproszenie to wyskakuje toast message 'zaproszenie zostało wysłane', a jeżeli jest błąd to toast nie zostaje wysłany) i u kogoś nie wyświetla, że wysyłam zaproszenie. Na wersji desktop i web wszystko działa ok.
              Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

              Komentarz


                I masz tak samo w wersji 20211?

                Komentarz


                  20211 już działa jak należy, dziękuję.

                  Nie wiem czy ktoś przegląda inne działy dlatego dla desktopowej wersji mam pytanie tutaj, czy dałoby radę zrobić tak, że jeżeli mam jakiś kontakt np. w grupie "ulubiony" to nie wyświetla mi się "kopia" kontaktu w innej grupie? Tak, wiem, że mogę ręcznie odhaczyć ale pewnie da się to też zautomatyzować.
                  Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                  Komentarz


                    W 20211 poprawiliśmy jedynie usuwanie kontaktów...

                    To jest temat Androida. Pytania o desktop zadaj w odpowiednim dziale.

                    Komentarz


                      Ja nie mam problemu z synchronizacją ale mniejsza
                      Jest możliwość aby enter w klawiaturze swiftkey wysyłał wiadomość bo globalnie nie wiem czy wina że nie wysyła leży po swiftkey czy gg
                      CzatGG: Kliknij!
                      Moje GG: Kliknij!

                      Komentarz


                        Wina leży po stronie klawiatury Swiftkey, która nie powinna wyświetlać entera.

                        Komentarz


                          co do tej czcionki to ta mała była fajniejsza może dodaj do ustawień gdzieś Wielkość czcionki i Mała Średnia i Duża i każdy będzie mógł sobie to zmienić bo to za wielkie jednak
                          CzatGG: Kliknij!
                          Moje GG: Kliknij!

                          Komentarz


                            Zgadzam się z @Majcon .. ta nowa czcionka jest o wiele za duża ..

                            Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

                            Komentarz


                              Przecież ona jest takiej wielkości jak sprzed pomniejszenia...

                              Komentarz


                                Ja nie zauważyłem różnicy, widocznie była tak mała, że dla mnie bez różnicy
                                Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X