Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mobilek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez janbet Zobacz posta
    powiedz mi w telegraficznym skrócie na priv gdzie znaleźć logi to wyśle
    Zainstaluj coś z marketu do odczytu Logcat

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    Na Acer Iconia A500 wersja Android'a 3.2.1, mam w wersji GG v3.0.2.17265 (23.02.2012), problem:
    1. Piszę białymi literami po białym tle,jak wyśle dopiero widzę co napisałem.
    2. Jak Tablet mam w pozycji pionowej GG chodzi dobrze, gdy zmienię orientację urządzenia na poziomo wymusza zamknięcie aplikacji.

    Zostaw komentarz:


  • janbet
    odpowiedział(a)
    powiedz mi w telegraficznym skrócie na priv gdzie znaleźć logi to wyśle

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez janbet Zobacz posta
    Niestety ta wersja MGG dalej się wysypuje na Asus Transformerze z andkiem 3.2.1...
    Jeśli potrafisz zrzucić logi to byłbym wdzięczny.

    Zostaw komentarz:


  • mobilek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez SaperR Zobacz posta
    2. Przyznam szczerze, że przydałaby się opcja typu "Domyślnie ukryte" - korzystam tylko z dwóch skrótów - do listy kontaktów i rozmów (i pewnie większość osób też). Najczęstsza czynność, którą wykonuję w MGG z menu to ukrywanie tego paska, który irytuje bo zawala niepotrzebnie miejsce...
    Dokładnie, większość osób nie korzysta z poczty albo radia.
    Powinna być jakaś wersja minimalistyczna tego bara... bo ten pasek dodaje jedno dodatkowe kliknięcie w fundamentalnych czynnościach, które powinny być błyskawiczne.
    Zapoznajcie się ze złotymi zasadami projektowania!

    Jednym z rozwiązań może być wrzucenie ikonek (wszystkich albo wybranych) bezpośrednio obok napisu z loginem albo napisu z wybraną zakładką
    Ostatnio edytowany przez mobilek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • janbet
    odpowiedział(a)
    GG v3.0.2.17265 (23.02.2012):

    poprawka: crash'e przy starcie aplikacji,
    poprawka: crash podczas uzupełniania danych profilu,
    poprawka: crash na Androidzie 3.x,
    poprawka: znikanie własnych wypowiedzi w rozmowie,
    poprawka: możliwość zalogowania się z hasłem z polskimi literami.
    Niestety ta wersja MGG dalej się wysypuje na Asus Transformerze z andkiem 3.2.1...

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Andrutman Zobacz posta
    - ikonka u góry (pasek powiadomienia) w kolorze jaki mamy status
    - trwała możliwość wyłączenia ikon "radio, aktywne rozmowy, poczta"
    - możliwość zmiany awatara - z galerii/zdjęcia
    1. Nie - http://developer.android.com/guide/p...tatus_bar.html
    2. Przyznam szczerze, że przydałaby się opcja typu "Domyślnie ukryte" - korzystam tylko z dwóch skrótów - do listy kontaktów i rozmów (i pewnie większość osób też). Najczęstsza czynność, którą wykonuję w MGG z menu to ukrywanie tego paska, który irytuje bo zawala niepotrzebnie miejsce...
    3. Z tego co widzę, to po dotknięciu awatara są takie opcje.

    I jeszcze dodam, że w poczcie jest mały błąd - biały pasek po prawej stronie, który z tego co widzę jest nie tylko u mnie.

    Zostaw komentarz:


  • key81
    odpowiedział(a)
    przydalo by sie usunac pasek z ikonami do góry podczas rozmowy z kimś bo jak sie co chwile chowa to jest to wkurzajace
    a te kropki (od tych kart rozmów) powinny byc do góry lepiej by to wygladalo

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jest to faktycznie błąd. Głusi na niego nie jesteśmy. Potrafimy już zreprodukować błąd i w następnym wydaniu zostanie on poprawiony.

    Zostaw komentarz:


  • the_mask
    odpowiedział(a)
    Jest to błąd! Niestety ekipa GG jest głucha na niego, bo już nie pierwszy raz ktoś to zgłasza. Ja cały czas trzymam się wersji wysłanej przed premierą. Tam wszystko działało i działa dobrze.

    Zostaw komentarz:


  • roni325
    odpowiedział(a)
    Cześć,
    Dziś w Android Market'cie ściągnąłem sobie nową wersję gg 3.0.0, jestem z niej bardzo zadowolony, nie przycina się, jest bardzo przejrzysta i intuicyjna, pieroci przechodzą samych siebie i miło zobaczyć nową odsłone ich pracy w akcji.
    Nie jestem pewien czy to problem, lub czy to ja coś źle ustawiłem, ale jeżeli z kimś rozmawiam, a następnie wyłącze GG na telefonie i włącze je ponownie to po otworzeniu okienka z rozmową nie widzę swoich dialogów które pisałem, a jedynie monolog osoby z którą prowadziłem rozmowę. Czy jest to swego rodzaju błąd, czy to coś ja mam źle w konfiguracji GG?
    Ostatnio edytowany przez roni325; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • franelo
    odpowiedział(a)
    Ja bym proponował opcję "Tylko dostępni" . Zaznaczenie tej opcji powodowałoby wyświetlanie na liście kontaktów tylko dostępne osoby, reszta byłaby ukryta.

    Zostaw komentarz:


  • the_mask
    odpowiedział(a)
    Niestety w wersji wydanej dzisiaj, w archiwalnej rozmowie w oknie rozmowy, nie pokazuje wypowiedzi naszych, tylko rozmówcy.

    Zostaw komentarz:


  • Andrutman
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
    Po co Ci brak hasła w GG? Masz wspólny telefon z kimś?
    Tutaj bardziej chodzi o bezpieczeństwo.

    Funkja przydatna jak najbardziej.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Po co Ci brak hasła w GG? Masz wspólny telefon z kimś?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X