Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Własne skórki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Własne skórki

    Witam serdecznie,

    czy istnieje możliwość dodawania własnych skórek do mobilnego GG? Wiem, że to może źle zabrzmi ale nowy wygląd GG to jakaś kpina. Na całe szczęście miałem kopię poprzedniej aktualizacji, to sobie przeinstalowałem. Z resztą jak widać w ocenach na google play nie mi jednemu się nowy wygląd nie spodobał

    Drugą sprawą jest udostępnienie wcześniejszej aktualizacji bez błędu samo otwierających się okienek. Istnieje taka możliwość?

    Dla tych, którzy starej instalki nie mają, to mogę ją wysłać. Jak coś to pisać pod wazniak96@gmail.com

    Pozdrowienia, i życzenia z okazji zbliżających się świąt
    Wazniak96

    #2
    Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
    Drugą sprawą jest udostępnienie wcześniejszej aktualizacji bez błędu samo otwierających się okienek. Istnieje taka możliwość?
    Odrazu piszę, że nie



    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

    Komentarz


      #3
      od razu*, nie widzę znaczku moderacji więc dlaczego wypowiadasz się za nią? Również podejrzewam, że nie. Ale kto pyta nie błądzi

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
        Czy istnieje możliwość dodawania własnych skórek do mobilnego GG?
        Nie i nie będzie. Android nie wspiera możliwości skórkowania aplikacji.

        Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
        Wiem, że to może źle zabrzmi ale nowy wygląd GG to jakaś kpina.
        Nie zgodzę się.

        Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
        Z resztą jak widać w ocenach na google play nie mi jednemu się nowy wygląd nie spodobał
        Nie jednemu również się spodobał. Wszystkich nie zadowolimy.

        Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
        Drugą sprawą jest udostępnienie wcześniejszej aktualizacji bez błędu samo otwierających się okienek. Istnieje taka możliwość?
        Cóż mam na to odpowiedzieć... Zainstaluj najnowszą wersję - tam tego błędu nie ma.

        Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
        Pozdrowienia, i życzenia z okazji zbliżających się świąt
        Również pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

        Komentarz


          #5
          Hmm.. to pozostaje spróbować przyzwyczaić się do nowej grafiki i czekać na nową, lub korzystać nadal ze starego. W każdym razie dzięki za odpowiedź.

          Hucznego Sylwestra i Dobrego Nowego Roku bo tego nie życzyłem

          Komentarz

          Pracuję...
          X