Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze statusem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem ze statusem.

    Witam, szukałem podobnego problemu na forum ale niestety nic konkretnego nie znalazłem, znalazłem tylko podobny problem ale za bardzo nie odnosi się do mojego. a więc mój problem wygląda następująco, korzystam ze starej mobilnej v. 3.9.2.20079 ponieważ jestem do niej przyzwyczajony i odpowiada mi interfejs itd. dlaczego nie robiłem aktualizacji, ale myślę że to ma małe znaczenie ponieważ próbowałem różnych sposobów by to sprawdzić, np. na drugim smartfonie zainstalowane mam najnowsze GG. i problem jest taki sam więc kwestia "sprzętu" jest wykluczona raczej, a więc, chodzi dokładnie o status a dokładnie o "widoczność" w katalogu, problem by nie był na tyle banalny jeśli by już nie wystąpił, jakiś czas temu kilka dni, takie coś miało, miejsce ale wszystko wróciło do normalności. Od jakiś kilku tygodni znowu jest to samo. Otóż, po wpisaniu w katalog miasta + płeć , nie widać mnie, jakikolwiek status bym nie ustawił nie zobaczę siebie, ale do czego zamierzam, po wpisaniu mojego nr lub nicku, jestem dostępnym w katalogu, nawet jeśli wpiszę nick to pokazuje inne nr jak i mnie jako dostępny nr. Więc podsumowując, myślę że wszystko wiadomo i dość jasno się wyraziłem. Po pisaniu miasta wybrania płci, nie widać mnie w katalogu, wpisane nr czy nicku pokazuje mnie. Dodam jeszcze że na PC. pokazuje mnie. Problem odnosi się tylko do v. mobilnej jaką opisałem.
    Dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi w rozwiązaniu problemu.
    Pozdrawiam.

    #2
    Podeślij w wiadomości prywatnej numer gg, którego dotyczy problem.

    Komentarz

    Pracuję...
    X