Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

błąd logowania

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    błąd logowania

    Witam, po ściągnięciu z android market gg nie mogę zalogować się do swojego konta w komórce. Pojawia się komunikat Błąd logowania, nieprawidłowy login lub hasło. Jedno i drugie na 100 % wpisuję prawidłowo

    #2
    Ściągnij najnowszą betę z forum z działu Testowanie i sprawdź czy będzie działać. Dzisiaj poprawiony został problem dotyczący polskich znaków w haśle.

    Komentarz


      #3
      Mam ten sam problem. Nie mam polskich znaków w haśle. Android Ginger Bread 2.3.4, GG 3.2 pobrane z Google Play Store dzisiaj.

      Komentarz


        #4
        mam podobny problem, z tym, że w ogóle nie mogę zalogować się do gg, ani na kompie, ani w przeglądarce, ani w androidzie. ostatnio logowałam się w przeglądarce i zmieniłam adres e-mail. od tej pory mam ten problem. haslo i numer są prawidłowe, nie ma polskich znaków. o co chodzi?

        Komentarz


          #5
          To chyba problem serwerów gg.

          Komentarz


            #6
            a czy możliwe ze problem serwerów gg trwa juz kolejny dzien? chciałabym odzyskać mój numer

            Komentarz


              #7
              rootsrat, czy nadal masz ten problem?
              rybka_d - pewnie zmieniłeś hasło na inne i źle je wpisałeś albo co i teraz nie możesz się zalogować nigdzie, bo złe hasło podajesz. Napisz do supportu z tym problemem.

              Komentarz


                #8
                korzystalam z opcji przypominania hasla i jest prawidlowe, wiec to nie to.

                Komentarz


                  #9
                  Niektórym w takich przypadkach pomaga wpisanie w miejsce loginu takiej samej nazwy profilu, jaką mają zapisaną na GG w komputerze. Jeśli to nie pomoże, to piszcie pod adres mobilne@gadu-gadu.pl lub tech@gadu-gadu.pl - będziemy Wam prawdopodobnie generować nowe hasła.

                  Komentarz


                    #10
                    Ja mam podobny problem, ale to na pewno nie jest wina złego hasła, mam podłączonego laptopa i dwa androidy (2.3.4 i 4.0.3) do tej samej sieci i na komputerze zwykłe gg się łączy a na androidzie nie chce. Ktoś wie czym to może być spowodowane?

                    Komentarz


                      #11
                      ja mam za to inaczej i nie wiem jak to zrobić żeby odzyskać login.
                      Mam wersję Androida 2.1 i po próbie aktualizacji, która zresztą nie była udana co zmusiło mnie do odinstalacji i zainstalowaniu od nowa pojawił się w postaci loginu, którego nie wiem jak odzyskać, a zależy mi na pozostawieniu numeru jakiego mam do tej pory.
                      Czy jest jakiś sposób , żeby odzyskać login?

                      Komentarz


                        #12
                        po pierwsze, wątek nie jest o tym...
                        po drugie loginem jest Twój adres mailowy lub numer telefonu lub numer GG.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X